Agencja hostess

Napisał dnia 05 grudnia 2014
Modelki i hostessy

Wiele dziewczyn chciałoby być modelkami, wprost pasjonują się tym niezmiernie sądząc, że ten zawód jest skierowany prosto do nich, ponieważ potrafią robić słit focie. No cóż, nic bardziej mylnego. Jednak wiele trochę bardziej ogarniętych młodych kobiet decyduje się na współpracę z agencja hostessy.Agencja hostessy to nie to…

Agencja hostessy to nie to samo co modeling jednak, jeśli nie jesteśmy tylko podjaranymi paronastolatkami możemy spróbować swoich sił w agencja hostess. Agencja hostessy poszukuje ładnych młodych dziewczyn, komunikatywnych, potrafiących zaproponować i wypromować jakiś przedmiot czy zachęcić klienta do kupna, czy też wzięcia w czymś udziału. Dziewczyny takie muszą mieć nienaganną aparycję, muszą być sumienne i uśmiechnięte. Agencja hostessy pozwala młodym dziewczynom wybić się i kto wie, jeśli zostaną zauważone, może nawet osiągnąć coś więcej.

Praca taka jest też dość dobrze płatna,…

Praca taka jest też dość dobrze płatna, ponieważ dziewczyny takie zarabiają nawet do 30 zł na godzinę. Nie mówię tu oczywiście o staniu w markecie, choć na tym można również zarobić nawet do 10 zł na godzinę, co wcale nie jest złą stawką jak na taką pracę. Nie dajmy się jednak oszukać i dobrze sprawdzajmy oferty pracy, a trzeba przyznać, że jest ich dość sporo.

1 komentarz do Agencja hostess

  • Witold pisze:

    Moja dziewczyna jest zatrudniona w Agencji Hostess i jest bardzo zadowolona z warunków pracy. Za godzinę pracy otrzymuje czasami 30 zł. Zleceń ma bardzo dużo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>