Balonowa reklama

Napisał dnia 24 grudnia 2013
Pozostałe
ee34b20d2cfc1c2ad65a5854e7494593e375e6c818b5144096f8c47ba7ef_640.png

Wielu speców od marketingu zastanawia się jak stworzyć reklamę, która nie tylko zaskoczy klientów, ale pozostanie w ich pamięci na dłużej. Może warto wykorzystać wówczas pomysł, jakim są balony reklamowe. Nie chodzi tutaj tylko o zwykłe nadmuchiwane balony z nadrukiem logo firmy i innymi drobnymi informacjami, ale o duże balony reklamowe z koszem wiklinowym, skórzanym lub drewnianym, które pozwalają na podniebną przejażdżkę naszym klientom.


stelaże podtynkowe

Foto: pixabay.com

Takie niecodzienne wydarzenie z pewnością zapamiętają…

Takie niecodzienne wydarzenie z pewnością zapamiętają i nasza marka będzie długo kojarzyć się pozytywnie. Producenci tego typu sprzętu z pewnością pomogą dokonać odpowiedniego wyboru czaszy i zaprojektują najbardziej efektowną i czytelną ekspozycję znaków firmowych. Nie musimy decydować się na klasyczną formę, balony reklamowe, tworzone na zamówienie, mogą przyjąć kształt, jaki sobie wymarzymy. Specjalne stelaże umożliwiają wykonanie najbardziej trudnych i skomplikowanych zleceń, np.

stelaże podtynkowe

Foto: pixabay.com

zamków, zwierząt, butelek, puszek, beczek i innych produktów, które chcemy wypromować. Unosząc się nad miastem lub podczas biesiad handlowych z pewnością zwrócą na siebie uwagę. Mamy również do wyboru dmuchane balony reklamowe, które przed napompowaniem mieszczą się w niewielkiej torbie, by w odpowiedniej chwili stać się gigantyczną trójwymiarową reklamą. Wzbudzają zainteresowanie i pomagają przeprowadzić skuteczną i dynamiczną akcję promocyjną.

Balon reklamowy wypełnia się powietrzem za pomocą zainstalowanej wewnątrz turbiny, następnie montuje się go do podłoża za pomocą lin i haków. Jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne i ma długą żywotność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>