Cukierki z nadrukiem

Napisał dnia 10 marca 2017
Pozostałe
e03cb40e2cf41c2ad65a5854e7454e90e177e0c818b5174895f7c27eaeed_640.jpg

Cukierki, kto nie uwielbia tego smakołyku. Często nam one towarzyszą zwłaszcza podczas różnych okoliczności, dlatego można wykorzystać tę sytuację i owinąć je w specjalny papierek z wybranym przez nas nadrukiem. Cukierki z nadrukiem są bardzo dobrym pomysłem, aby je wykorzystać do przekazania jakieś wiadomości i nie chodzi tutaj tylko o nas, ale można również umieścić na nim zdjęcie.


cukierki z nadrukiem

Foto: pixabay.com

W ten sposób z pewnością…

W ten sposób z pewnością przyciągniemy uwagę osób do których jest to kierowane. Dość popularne stało wykorzystanie takiej formy ozdabiania cukierków między innymi np.: na chrzest, komunię, wesele. Można na nich umieścić zdjęcie solenizanta wraz z odpowiednim przesłaniem np. zdjęcie dziecka, czy nasze z powyższych okazji wraz z podziękowaniem za przybycie. Miła forma przekazania podziękowania gościom za przybycie. Oczywiści okazji do wykorzystania cukierków z nadrukiem jest znacznie więcej, to tylko propozycja na niektóre z nich. Cukierki z nadrukiem są też wykorzystywane przez firmy w celach reklamowych, podczas promocji. Zwykle umieszcza się na nich tylko logo firmy i jest to wystarczające, a potencjalny klient z pewnością na dłużej zapamięta firmę od której dostał słodycz.

cukierki z nadrukiem

Foto: pixabay.com

Cukierki z nadrukiem można zamówić w internecie…

Cukierki z nadrukiem można zamówić w internecie bądź w pobliskiej firmie stacjonarnej, która zajmuje się tego typu zamówieniami. cukierki w takiej formie z pewnością spodobają się gościom i potencjalnym klientom. Przy wyborze cukierków, które chcemy użyć na takie okazje należy być ostrożnym i wybierać te, które pozbawione są niebezpiecznych alergenów np. orzeszki ziemne, pistacje.

cukierki z nadrukiem

Foto: pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>