Czy potrzebna jest pieczątka firmowa?

Napisał dnia 24 lutego 2015
Pozostałe

Aby otworzyć własna firmę nie potrzeba dziś wypełniać skomplikowanych formularzy i druków. Prawie wszystkie formalności z tym związane można załatwić przez Internet. Oprócz urzędowych spraw warto również załatwić inne, takie jak na przykład pieczątka firmowa, która przydaje się w trakcie prowadzenia działalności.W zasadzie pieczęć nie jest…

W zasadzie pieczęć nie jest koniecznie wymagana, jednak znacznie ułatwia ona życie przedsiębiorcy, a dokumenty, na których się znajduje wyglądają bardziej profesjonalnie. Każda pieczątka firmowa powinna zawierać nazwę i adres siedziby firmy i numer regon, który otrzymaliśmy z urzędu statystycznego. Wygodnie jest, gdy pieczątka firmowa zawiera także numer telefonu do firmy oraz numer NIP, który podajemy przy różnych okazjach. Wybór pieczątek jest ogromny. Zamówić ją możemy w sklepach papierniczych lub takich, które specjalizują się tylko w produkcji stempli i pieczęci.

Do wyboru mamy różne modele o…

Do wyboru mamy różne modele o mniej lub bardziej skomplikowanej budowie Tak więc pieczątka firmowa może być na przykład automatyczna czy samotuszująca. Ważne jest, by była wykonana z dobrej jakości materiałów, które gwarantują jej wytrzymałość i niezawodność. Każdy na pewno wybierze coś dla siebie. Firmy produkujące stemple oferują wiele różnych modeli, tak aby zadowolić każdego klienta.

1 komentarz do Czy potrzebna jest pieczątka firmowa?

  • Elżbieta pisze:

    Ja uważam, że warto zamówić pieczątkę firmową, jeśli prowadzimy działalność gospodarczą. Powinny znajdować się na niej takie informacje, jak: nazwa firmy, adres, NIP i numer REGON.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>