Deficyt pocztowy

Napisał dnia 21 sierpnia 2018
Poligrafia
ea3db80d2df31c2ad65a5854e7494593e375e6c818b514409cf3c37ba5e8_640.jpg

W dwudziestym pierwszym wieku, kiedy mamy do czynienia z najbardziej zaawansowaną medycyna, technologią, cyfryzacją, tak banalne kwestie jak koperty choćby, a właściwie ich brak, nie powinny w ogóle mieć miejsca. A już tym bardziej nie w stolicy kraju, która powinna być najsprawniej działającym mechanizmem.Deficyt pocztowy – galeria

koperty

Foto: pixabay.com

Problem w tym, że poczta polska chyba z definicji ma problem z wieloma rzeczami, jedną z nich jest asortyment poszczególnych urzędów pocztowych. Koperty ochronne, koperty A4, koperty B5, kartoniki na paczki są to podstawowe produkty, które bez żadnych problemów dostać powinniśmy na każdej poczcie. Otóż okazuje się, że wcale nie. Są w Warszawie urzędy pocztowe, gdzie koperta ochronna czy kartonik na paczkę gabarytową jest nie do zdobycia.

Jeśli więc musimy wysłać paczkę,…

Jeśli więc musimy wysłać paczkę, a na znajdującej się najbliżej naszego miejsca zamieszkania poczcie nie ma odpowiednich materiałów, jesteśmy zmuszeni szukać kolejnej poczty, na której nie mamy wcale pewności, że je znajdziemy. Plagą sa punkty pocztowe otwierane przez osoby prywatne z pomocą poczty polskiej, które nie tylko utrudniają korzystającym z nich klientom w ten sposób, że notorycznie nie posiadają niczego prócz znaczków i małych kopert.

Są one tak małe, że gdy znajdzie się w nich pięć osób, już ostatnia stoi w drzwiach, a do tego kasjer( jeden z dwóch możliwych )wybierze stanowisko najbliżej drzwi, a wtedy mieści się jeszcze mniej osób. Koperty ochronne albo karton na paczkę jest w tych punktach nie do dostania, więc właściwie po co takie punkty funkcjonują?.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>