Dlaczego warto skorzystać z tablicy LED?

Napisał dnia 07 lipca 2018
Reklama

Jesteś reklamodawcą i chcesz rozpocząć kampanię reklamową. Masz do wyboru dwie opcje – kampanię outodoorową i kampanię indoorową. Najprościej mówiąc, ta pierwsza jest na zewnątrz, czyli bilbordy, tablice LED, ulotki, happeningi, a da druga to reklama wewnętrzna, czyli reklama w telewizji, w Internecie.Dlaczego warto skorzystać z tablicy LED? – galeria

W zależności od potrzeb możesz wybrać jedną, drugą lub obie jednocześnie. Ciężko tu określić, czy lepiej do klienta dotrze reklama wewnętrzna czy zewnętrzna – wszystko zależy od grupy odbiorców, a nawet od pory roku. Wybierając reklamę outdoor, warto zainwestować w tablice ledowe. Są to najskuteczniejsze jak dotąd formy reklamy, które przynoszą reklamodawcom największe korzyści i zyski finansowe.

Każda agencja reklamowa doradzi ci, że…

Każda agencja reklamowa doradzi ci, że tablica LED to najlepsza forma promocji – nie zbyt wygórowana cenowo i najskuteczniejsza. Jak zapewne zauważyłeś ledowe tablice zlokalizowane są w najbardziej obleganych częściach miasta – przy centrach handlowych, na ruchliwych skrzyżowaniach, w miejscach, gdzie jest dużo ludzi, czyli jest duże grono odbiorców na reklamę. Tablica ledowa wyświetla spoty reklamowe w formie prezentacji, a nawet krótkiego filmu. Jest to korzystne dla reklamodawcy i atrakcyjne dla klienta.

Badania wykazały, że 91% przechodniów zauważa reklamę na tablica LED. Czyli prawie każda osoba, która przechodzi obok, zwróci uwagę na reklamę. Co więcej prawie 60% z tej grupy będzie potrafiło odtworzyć obraz jaki zobaczyło. To bardzo atrakcyjne liczby. Tablice ledowe zapewniają więc najskuteczniejszą reklamę, która najlepiej dociera do przechodniów.

Więcej informacji o reklama wewnętrzna znajdziesz na stronie posshop.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>