Ekologiczny wizerunek

Napisał dnia 13 grudnia 2014
Pozostałe

Ochrona środowiska to niezwykle ważna dziedzina życia. Musimy pamiętać, że nasze dzieci kiedyś będą zamieszkiwały tą planetę i o ile nie jesteśmy zatwardziałymi egoistami, musimy zapewnić im godne życie w przyszłości. To nasza krew, część nas samych w przyszłości.Jedną z metod chronienia natury jest segregacja…

Jedną z metod chronienia natury jest segregacja śmieci. Mnie osobiście do segregacji przekonały torby plastikowe, a w zasadzie ich mnogość i świadomość ich biologicznego nierozkładania. Dobrą metodą na pozbycie się toreb oprócz oczywistej segregacji i wyrzucania ich do odpowiednich kontenerów są torby papierowe. Torby papierowe w wiadomy sposób przyczyniają się do ograniczenie plastikowych. Są wielorakiego użytku i ich używanie wymaga od nas jedynie dobrej pamięci.

Nie zawsze wychodząc do sklepu pamiętamy, że torby papierowe same się nie wezmą. Wiele sieci marketów dba o środowisko, przez co wzmacnia swój wizerunek w oczach klientów. Jest kilka sposobów, żeby sieci marketów korzystały na trendzie ekologicznym. Pierwszą metodą to płatne aluminiowe siateczki. Jeżeli mamy za coś płacić, to nie korzystamy z tego tak bezmyślnie.

Taki system wpłynie na to, że torby papierowe będą zabierane z domów, a pamięć będzie ćwiczona. Druga metoda, to torby papierowe pokryć reklamami. Sprzedawać powierzchnię reklamową na takich torbach. Powiedzmy, że market rozda kilka takich toreb i w ten sposób zrobi sobie lub swojemu klientowi darmową reklamę. Po co roznosić ulotki – po to są torby papierowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>