Fontanna alkoholowa i fajerwerki na weselu

Napisał dnia 22 stycznia 2018
Ślub i wesele

Na weselu trzeba zorganizować wiele atrakcji, bo właśnie tym sprawimy, że uroczystość będzie się pamiętało bardzo długo. Fontanna alkoholowa to będzie dobry ruch, bo działa na tej samej zasadzie, co czekoladowa. Jednak generalnie służy w zupełnie innym celu niż zanurzanie w niej owoców.Fontanna alkoholowa i fajerwerki na weselu – galeria

Dzięki niej można napełniać wszystkie szklanki dowolnie wybranym przez siebie drinkiem. Może to być jeden z wielu alkoholi takich jak poncz, wódka czy wino. Nawet można pokusić się o dodanie napojów bezalkoholowych. Fontanna tego typu nie tylko urozmaici każde wesela Warszawa, lecz również może wzbudzić ogromne zainteresowanie. Jest to element wzbogacający każde nowoczesne wesele. Może również być dodatkowym akcentem dekoracyjnym, bo istnieje możliwość jej podświetlania na wiele kolorów.

Fontanny alkoholowe sprawiają, że nasz…

Fontanny alkoholowe sprawiają, że nasz ukochany napój będzie spływał wieloma kaskadami. Jeśli chodzi o standardowe fontanny to powinno się w niej zmieścić przynajmniej 8-9 litrów takiego płynu. Są też oczywiście nieco większe modele, przeznaczone już nawet do 20 litrów. Ogólnie cena wypożyczenia takiej fontanny waha się w zależności od wielkości. Za małe egzemplarze płaci się do 200 zł, za nieco większe już do 500 zł.

Jednak warto pamiętać też o tym, że do wypożyczenia powinno się też doliczyć cenę alkoholu. Jeśli chcemy obchodzić nasze wesele w bardziej hucznym stylu, to warto zadbać o fajerwerki. Pokaz sztucznych ogni czy fajerwerków to atrakcja sama w sobie. W niektórych krajach, jak Chiny, panuje przekonanie, że sztuczne ognie odstraszają złe duchy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>