Jak dobrze zaplanować wesele?

Napisał dnia 20 lipca 2018
Agencje reklamowe
ed31b8062df61c2ad65a5854e7454e90e177e0c818b5164990f4c47ea4eb_640.jpg

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Zarówno sama ceremonia w kościele jak i przyjęcie weselne na długo zapada nam w pamięć. Nic więc dziwnego w tym, że w organizację tego dnia trzeba się bardzo mocno zaangażować. Jak zatem dobrze przygotować ślub i wesele. Jedną z najważniejszych kwestii jest data ślubu.Galeria

wyposażenie restauracji

Foto: pixabay.com

W zależności od tego w jak dużym mieście mieszkamy ślub będziemy musieli zaplanować nawet z rocznym wyprzedzeniem. Nie dość, że musimy dobrać odpowiednią porę roku, to musimy jeszcze zgrać termin w kościele z terminem wynajęcia sali na przyjęcie. Na szczęście w większości przypadków obie te kwestie można łatwo pogodzić. Jeżeli chcemy się dowiedzieć czy wesele grójec będzie można zorganizować w naszej ulubionej restauracji to w miarę wcześnie będziemy musieli porozmawiać z menadżerem lub właścicielem.

Mając już datę łatwiej nam będzie…

Mając już datę łatwiej nam będzie wszystko zorganizować. Kolejnym krokiem jest znalezienie odpowiednich strojów. Branża ślubna jest na tyle urozmaicona, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. A oprócz strojów na ślub i wesele możemy także zainteresować się strojami na noc poślubną. Wielu producentów posiada taką bieliznę w swojej ofercie. Po skompletowaniu strojów przychodzi czas na wybranie zaproszeń i na zrobienie listy gości.

Według obowiązujących zasad zaproszenia na swój ślub powinniśmy wysłać co najmniej na kilka miesięcy przed datą ceremonii. Pozwoli to wszystkim gościom dobrze się zorganizować do tego czasu. Kwestiami, którymi musimy się zająć jest także wynajęcie orkiestry, degustacja menu, zamówienie kamerzysty i fotografa, a także zorganizowanie sesji ślubnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>