Jedno urządzenie, wiele radości – ramki cyfrowe

Napisał dnia 19 grudnia 2017
Pozostałe

Każdy z nas ma wiele wspomnień uwiecznionych w postaci zdjęć. Rok 1839 to data uznawana za czas powstania fotografii właściwej, ponieważ próby fotograficzne człowiek robił już od czasów starożytności. Od tego czasu zmieniło się wiele dzięki rozwojowi technologii. Nadal fotografia jest bliska człowiekowi i stanowi również element dekoracyjno-wspominkowy naszych domów i mieszkań.Jedno urządzenie, wiele radości – ramki cyfrowe – galeria

Dawniej zdjęcia oprawiano w najróżniejszego rodzaju ramki. Wykonane były z drewna, plastiku, metalu, papieru. Dziś prawdziwym hitem są fotoramki, czyli ramki cyfrowe. Czym jest taka e-ramka. Jest to urządzenie, które na panelu wielkości standardowej ramki do zdjęć, wyświetla wiele fotek cyfrowych, które odtwarza za pomocą karty pamięci. Charakterystyczny w takich gadżetach jest cienkowarstwowy wyświetlacz oraz wysoka rozdzielczość, dzięki czemu jakość oglądanych zdjęć jest bardzo wysoka.

Ramki cyfrowe przewyższają te standardowe pod dwoma…

Ramki cyfrowe przewyższają te standardowe pod dwoma głównymi względami. Przede wszystkim dają możliwość umieszczenia w jednej ramce, którą można postawić na przykład na kominku, bardzo wielu zdjęć. Do tej pory, by wyeksponować większą ilość ulubionych fotek, trzeba było zużyć wiele ramek i do tego znaleźć dla nich miejsce.

Teraz ramki cyfrowe zapewniają wielką różnorodność wspomnień w tylko jednym przedmiocie. Drugim wielkim plusem jest jakość oglądanych zdjęć. Dzięki odpowiedniej klasy wyświetlaczowi każde zdjęcie wygląda rewelacyjnie. Ramki cyfrowe na razie nie są tanie. Porównanie cen w sklepach internetowych ukazało, że najtańszą ramkę można kupić już za około 120 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>