Kalendarz bardzo osobisty

Napisał dnia 09 sierpnia 2016
Pozostałe
eb32b2072df31c2ad65a5854e7454e90e177e0c818b5164190f7c47ea5e9_640.jpg

Kalendarz jest rzeczą, bez której bardzo ciężko jest na co dzień funkcjonować. Używany jest w każdym domu, wisi w centralnym miejscu, dlatego ważne jest by był zarówno przejrzysty jak i ładny. Dlatego też naprzeciw oczekiwaniom klientów wyszły zakłady fotograficzne proponujące stworzenie osobistego kalendarza ze swoimi zdjęciami.Kalendarz bardzo osobisty – galeria

kalendarze ze zdjęciem

Foto: pixabay.com

kalendarze ze zdjęciem

Foto: pixabay.com

kalendarze ze zdjęciem

Foto: pixabay.com

Kalendarz możemy zamówić zarówno w stacjonarnym zakładzie fotograficznym jak i przez internet. Możemy go zaprojektować według własnego uznania. Do wyboru mamy różne rozmiary, czcionki, style szablonów, wielkość cyfr, układ graficzny, rodzaj papieru, kolorystyka oraz to, co najważniejsze w tym przypadku – własne, osobiste zdjęcia na każdy miesiąc. Przy tworzeniu można poczuć się jak prawdziwy artysta.

Czas oczekiwania na wykonanie kalendarza wynosi…

Czas oczekiwania na wykonanie kalendarza wynosi kilka dni, w zależności od miejsca z złożonego zamówienia. Przy wybieraniu zdjęć koniecznym warunkiem jest by zdjęcia były wysokiej jakości, rozdzielczości oraz w dużym rozmiarze. Dzięki temu unikniemy nieestetycznych pikseli widocznych gołym okiem, a efekt końcowy będzie zadowalający. Ceny fotokalendarzy zaczynają się od kilkunastu złotych, więc nie jest to zbyt duży wydatek.

Wszystko zależy od ilości detali, na jakich nam zależy oraz tego czy wykonanie będzie konieczne w ekspresowym tempie. Taki drobiazg może być nie tylko ciekawym i niekonwencjonalnym elementem wystroju naszego domu. Będzie idealny również jako upominek dla bliskiej nam osoby. Przez cały rok może cieszyć wzrok przypominając mile spędzone chwile.

1 komentarz do Kalendarz bardzo osobisty

  • Wioletta pisze:

    Ja zawsze bliskim mi osobom daję na prezent kalendarze, które są zaprojektowane przeze mnie. Wybieram zdjęcia, projektuje, a potem kalendarz daję komuś na prezent.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>