Kawa w Twojej firmie

Napisał dnia 29 czerwca 2018
Artykuły spożywcze
e832b0092df71c2ad65a5854e7454e90e177e0c818b516449cf5c67ea3e9_640.jpg

Polacy należą do absolutnej europejskiej czołówki jeżeli chodzi o ilość wypijanej każdego dnia kawy. W szczególności chętnie sięgamy po małą czarną w miejscu pracy, gdzie nieraz jeden człowiek potrafi wypić trzy czy nawet cztery kawy w ciągu dnia. Jeżeli Twoja firma nie ma jeszcze sprzętu do przygotowywania kawy, lepiej zakup go jak najprędzej. Umieszczenie maszyny do kawy w firmie ma całe mnóstwo naprawdę pozytywnych konsekwencji i to zarówno dla produktywności zatrudnionych tam osób, jak również integracji pracowników.


maszyna do kawy

Foto: pixabay.com

Co więcej, taki sprzęt staje się coraz…

Co więcej, taki sprzęt staje się coraz tańszy, więc jego zakup wcale nie musi zbytnio obciążać firmowego budżetu. Dlaczego warto zdecydować się na maszynę do kawy. Jeżeli nie masz przekonania do tego rodzaju zakupu, zapoznaj się z poniższymi punktami. 1. Produktywność Co tu dużo mówić – kofeina rzeczywiście pozytywnie potrafi wpłynąć na funkcjonowanie mózgu.

Niezależnie od pory dnia, takie kofeinowe uderzenie może szybko i skutecznie przyspieszyć działanie mózgu pracownika Twojej firmy. Nie tylko jednak smak kawy ma tu znaczenie – sam aromat parzenia czarnego napoju również działa pobudzająco na ludzkie zmysły. A maszyna do kawy potrafi przygotowywać kawę w naprawdę ładnie pachnącej formie. 2. Integracja Kawa w Polsce jest traktowana praktycznie na równi z różnymi alkoholami jako napój, który znacznie wspomaga nawiązywanie więzi międzyludzkich.

maszyna do kawy

Foto: pixabay.com

Każdego ranka, gdy pracownicy zgromadzą się wokół maszyny do kawy, dzierżąc w rękach swoje ulubione kubki lub filiżanki, budować się będzie zespół. To właśnie przy kawie wymienia się najnowsze plotki, dzieli pomysłami czy analizuje problemy. 3. Brak strat czasu Obecność maszyny do robienia kawy w biurze sprawi, że pracownicy nie będą już wychodzić do kawiarni za rogiem, tracąc cenny czas. Zamiast 15 minut, wypicie kawy zajmie im jedyne 2-3 minuty!.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>