Kieszenie na ulotki

Napisał dnia 30 czerwca 2018
Reklama
e832b5092bf1013ed95c4518b74d4f9ee575e2d704b015469df5c87fafecb2_640.jpg

Dość często nasza skrzynka pocztowa wykorzystywana jest jako schowek na gazetki. Czasem doprowadza do złości, zarówno właścicieli skrzynek jak i listonoszy którzy nie mogą wrzucić do skrzynki przesyłki bo ta jest już zapchana ulotkami. Gdy mamy swoją posesję ulotki takie zostawiane są także na płocie lub w innych miejscach.


kieszenie na ulotki

Foto: pixabay.com

Stamtąd dość często rozsypywane są…

Stamtąd dość często rozsypywane są po działce przez wiatr. Takim sytuacji można uniknąć zaopatrując się w kieszeń na ulotki, gdzie będą one umieszczane przez osoby które zajmują się ich roznoszeniem. Od tej pory nie będzie już kłopotu z zapchaną skrzynką lub z rozrzuconymi gazetkami na naszej posesji. Kieszeń na ulotki można kupić razem ze skrzynką na listy, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem, gdyż unikniemy podwójnego montażu.

kieszenie na ulotki

Foto: pixabay.com

Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby taką kieszeń dokupić w przypadku gdy mamy skrzynkę pocztową i to w dość dobrym stanie która nie wymaga wymiany. W dodatku wybór jest na tyle duży, że dobierzemy odpowiedni rozmiar i kolor do posiadanej skrzynki pocztowej. W takim przypadku dobrze jest umieścić ją w okolicach skrzynki, dzięki czemu będziemy mogli odebrać i pocztę i ulotki. Taka kieszeń to bardzo dobre rozwiązanie problemów związanych z gazetkami. Kieszenie takie są dość tanie, zatem inwestycja w nie nie będzie wielkim kosztem.

kieszenie na ulotki

Foto: pixabay.com

Taką kieszeń jak było pisane wyżej bez kłopotu można kupić w sklepach związanych z wyposażeniem domu lub można ją zrobić samemu w domu, pod warunkiem że posiadamy odpowiednie materiały i będziemy potrafić zrobić ją samemu. Należy pamiętać, by użyć materiałów odpornych na różne warunki atmosferyczne, gdyż przeważnie znajdują się one na zewnątrz domu czy innego budynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>