Koperty z nadrukiem

Napisał dnia 19 kwietnia 2017
Poligrafia
e834b30729f7073ed95c4518b74d4f9ee575e2d704b0154694f2c77fa5eeb7_640.jpg

Personalizowane koperty firmowe (sprawdź agkoperty.com.pl) z profesjonalnie wykonanym nadrukiem to doskonałe rozwiązanie dla firm dbających o poprawne relacje z klientem. Koperty z nadrukami znajdują się w ofercie wielu firm, liczne wzory znajdziemy na stronach internetowych. Firmy oferujące koperty z nadrukiem dopasowanym do klienta często świadczą także usługi doradcze, które z pewnością okażą się pożyteczne dla klientów, którzy nie posiadają gotowego wzoru.


nadruki na kopertach

Foto: pixabay.com

Na kopertach firmowych można umieścić np…

Na kopertach firmowych można umieścić np. logo lub motto firmy i podstawowe dane kontaktowe, podobnie jak na wizytówce. Wiele firm w trosce o jakość wykonania zamówienia operuje specjalistycznymi maszynami drukarskimi dostosowanymi do nadruku kopert. Dzięki temu możliwe jest zamówienie kopert w różnych rozmiarach i kształtach oraz swobodny dobór nadruku. Firmy oferują różne gamy kolorów druku offsetowego oraz rodzajów papieru, a także możliwość zamówienia koperty specjalnej, zadrukowanej na całej powierzchni. Często można się spotkać z różnymi formatami, B5, DL, C4, C5, C6, co daje szansę stworzenia koperty oryginalnej i niepowtarzalnej. W ofercie znajdują się także koperty z paskami i okienkami, które również można kreatywnie wykorzystać w produkcji firmowej koperty. Grafikę można umieszczać w różnych miejscach na kopercie – na klapce, rewersie i awersie – w zależności od efektu, na jakim nam zależy.

nadruki na kopertach

Foto: pixabay.com

Ceny i czas wykonania zamówienia zazwyczaj konsultowane są indywidualnie między klientem a producentem. Zamówienie kopert z personalizowanym nadrukiem to ważne posunięcie umożliwiające budowanie poprawnej i profesjonalnej relacji z klientem. Firmowe logo czy kojarząca się z firmą grafika sprzyjają budowaniu atrakcyjnego wizerunku i świadczą o zaangażowaniu danego przedsiębiorstwa.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>