Który uchwyt do projektora wybrać?

Napisał dnia 11 lutego 2015
Pozostałe
bb9ea3951436615e8d025cc3_640.jpg

Jeżeli posiadamy dobrej klasy projektor i jeśli często korzystamy z takiego urządzenia, to z pewnością przyda nam się także kilka dodatkowych akcesoriów. Wydawać by się mogło, że projektory już dawno wyszyły z mody. Nic bardziej mylnego, zarówno w prywatnych domach jak i salach konferencyjnych i szkołach bardzo często korzysta się z takich sprzętów.Który uchwyt do projektora wybrać? – galeria

projektory

Foto: pixabay.com

projektory

Foto: pixabay.com

Nie trzeba chyba nikomu udowadniać, że projektor ułatwia pracę i umożliwia prowadzenie wykładu w nowoczesny sposób. Jeżeli mamy już wspomniany projektor, to przydałby nam się także uchwyt do projektora. Takie urządzenia najchętniej montujemy na stałe, a jeśli chcemy, aby prezentowany obraz był widoczny nawet z dużej odległości, to projektor zdecydowanie powinien być powieszony na ścianie lub tuż pod sufitem.

I właśnie w zależności od tego jaki…

I właśnie w zależności od tego jaki wariant wybierzemy musimy dobrać do niego stosowny wieszak. Uchwyty mogą być instalowane na suficie, tuż pod nim lub w dowolnym miejscu na ścianie. Jeżeli zależy nam na czymś bardzo uniwersalnym, to nasz uchwyt powinien pasować do większości projektorów. Nawet jeżeli zmienimy sprzęt, to nie będziemy musieli zmieniać wieszaka. W zależności od sytuacji uchwyt pod tego typu sprzęt może mieć na przykład wygodną półeczkę.

Stawia się na niej projektor i gotowe. Dobrze gdy taki wieszak ma możliwość regulacji kąta nachylenia, wtedy swobodnie możemy dopasować obraz do ekranu. Uchwyty mogą przybierać także nieco inną formę. Mogą być w kształcie ręki, która podtrzymuje nasz sprzęt. W tym przypadku mamy większe możliwości regulacji i wyciągane ramię, które można ustawić w dowolny sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>