Ładna pieczątka dla lekarza

Napisał dnia 03 kwietnia 2015
Pozostałe

Mając na myśli jakiś zawód, który w swojej codziennej pracy najczęściej wykorzystuje pieczątki zdecydowanie najpierw do głowy przychodzi nam zawód lekarza. Bez znaczenia na specjalizację, każdy lekarz musi posiadać własną pieczątkę. Wybór takiego przedmiotu być może nie jest prosty, ale różnorodność wzorów daje nam spore pole do popisu.Jeżeli nie mamy doświadczenia w tej…

Jeżeli nie mamy doświadczenia w tej kwestii, to istnieje coś takiego jak wzór pieczątki lekarskiej. Posiłkując się takim wzorem łatwiej nam będzie podjąć decyzję. Co zatem powinna zawierać klasyczna pieczątka dla lekarza. Przede wszystkim na pierwszym miejscu powinno być imię i nazwisko okraszone tytułem naukowym. Dobrze, gdy wszystkie te dane mieszczą się w jednej linijce. Następnie należałoby umieścić adres placówki zdrowotnej w której pracuje dany lekarz.

Może to być szpital, własny gabinet, przychodnia lub też jakaś klinika. Wskazane jest podanie dokładnych informacji teleadresowych. Na samym dole możemy umieścić numer REGON i NIP. Jak widać na takiej pieczątce lekarskiej musi się zmieścić sporo informacji. Dlatego też, obudowa pieczątki oraz jej rozmiar powinny być kompatybilne z umieszczonym napisem. Nowoczesne pieczątki nie potrzebują do działania żadnych dodatkowych elementów.

Ładna pieczątka dla lekarza – galeria

Nie rozmazują się, nie trzeba ich zbyt często napełniać tuszem i po prostu są praktyczne. Niemniej jednak dosyć często lekarze wybierają pieczątki bardziej eleganckie. Zamiast plastikowych obudów decydują się na zamykane metalowe pieczątki, które są bardzo stylowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>