Magia wspomnień

Napisał dnia 08 października 2014
Pozostałe
ef34b80a2af71c2ad65a5854e7494593e375e6c818b514429cf1c370a1eb_640.jpg

Jak zachować wspomnienia. Utrwalić niezapomniane chwile. Przytrzymać choć na chwilę zapach lata i wzruszenie towarzyszące ślubowi. Zdjęcia – to one sprawią, że magiczne chwile zostaną z nami na dłużej. Klasyczne albumy zdjęciowe zajmują sporo miejsca. Z kolei zdjęcia w formie cyfrowej to już nie to samo co możliwość dotknięcia, pomacania, przytulenia zdjęcia.


chrzest prezent

Foto: pixabay.com

A może tak fotoksiążka…

A może tak fotoksiążka. Fotoksiążka to nowoczesny, pomysłowy i dość praktyczny sposób na zatrzymanie ulotnych chwil w formie zdjęć. Książa taka jest wygodna do przejrzenia i zajmuje mało miejsca – wystarczy odrobina przestrzeni na półce z książkami. I na pewno stanowi niesamowity prezent. Zrobienie własnej fotoksiążki jest banalnie proste. Zaczynamy oczywiście od wyboru zdjęć, które chcielibyśmy wydrukować.

Tu dokonujemy wyboru bardzo starannie – zostaną one bowiem w naszej książce na długo, nie ma tutaj opcji skasowania gorszego ujęcia. Teraz czas na opisy – śmiało możemy dodać zabawną historyjkę lub anegdotę kojarzącą się nam nieodmiennie z chwilą w której zdjęcie było robione. Zdjęcia już wybrane, opisy już zredagowane to teraz czas na działanie – trzeba to wszystko połączyć w całość i wydrukować.

Ale najpierw trzeba wybrać firmę specjalizującą się w tworzeniu fotoksiążek. To tam zadziała cała magia. Tam nam też pomogą ułożyć z mozaiki zdjęć i opisów niebanalny pamiątkowy album w formie książki. Kiedy wszystko jest gotowe pozostaje nam już tylko poczekać kilka chwil, odebrać nasz album i cieszyć się wspomnieniami w długie zimowe, rodzinne wieczory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>