Materiały na kasetony reklamowe

Napisał dnia 16 września 2017
Pozostałe

Na reklamę trzeba zwykle wydać niemałe pieniądze, które w efekcie powinny się nam jednak zwrócić, jeśli spełni ona swoje podstawowe zadanie. Obecnie na rynku oferuje się różne metody zareklamowania produktu, m. in. reklamę poprzez specjalne nośniki wykonane z różnych materiałów.Typowymi nośnikami reklamy zewnętrznej są takie, jak…

Typowymi nośnikami reklamy zewnętrznej są takie, jak np. billboardy czy kasetony reklamowe. Te ostatnie produkuje się z różnych materiałów, przeważnie jednak z tworzyw sztucznych, pleksi, pcw oraz profili aluminiowych lub stalowych.

Kasetony reklamowe można skręcać, ale dużo solidniejsze i bardziej wytrzymałe są konstrukcje spawane. Takie okazują się być bardziej odporne na warunki atmosferyczne i przy np. silnym wietrze możemy mieć pewność, że utrzymają się na swoim miejscu. Poza tym kasetony reklamowe wykonane z profili aluminiowych są bardziej wytrzymałe od tych z pcw, chociażby dlatego, że nie rdzewieją. Kasetony reklamowe wykonuje się w różnych technologiach jeśli chodzi także o zastosowanie grafiki.

Najczęściej stosuje się druk solwentowy na folii oraz farby proszkowe dla uzyskania konkretnego koloru obudowy. Warto wybierać kasetony, w których lico nie jest mocowane wkrętami i które przez to wymagają dodatkowych listew ozdobnych, tylko takie, gdzie można lico po prostu wsunąć. Takie rozwiązanie jest dużo bardziej praktyczne, bo z łatwością można wymieniać reklamę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>