Mecze piłki nożnej

Napisał dnia 09 marca 2018
Sprzęt AGD/RTV

W całym kraju najbardziej popularnym sportem jest piłka nożna. Na prawie każdy mecz zjeżdżają się często masy kibiców, którzy chcieliby na żywo obejrzeć swoich ulubionych zawodników i poczuć na żywo ten klimat. Dla tych jednak, którym nie udało się zdobyć biletów na wszystkich większych meczach przed stadionem postawiony jest telebim, dzięki któremu takie osoby również mogą się poczuć tak, jakby były na danym meczu.



Ostatnio przybywa coraz więcej pseudokibiców, którzy…

Ostatnio przybywa coraz więcej pseudokibiców, którzy zamiast w spokoju oglądać mecze piłki nożnej, zależy im jedynie na rozboju, scysji z kibicami innych drużyn oraz wyżycia się na stadionowych ławkach. Dla takich kibiców telebim może być jedynym rozwiązaniem ze względu na to, że zostały wprowadzone specjalne zakazy, w których pseudokibice mają zakaz wchodzenia na stadiony. Została również stworzona pewna lista, na której wymienieni są wszyscy kibice, którzy zamiast spokojnie oglądać mecze, wszczynają bójki. Takie osoby mogą jedynie obejrzeć przed wejściem na stadion telebim z meczem.

Nie jest to jednak to samo. Nie ma krzeseł, na których można usiąść, a taki telebim nie pokazuje wszystkich scen z jednego miejsca, ale przeskakuje kamerami z widoku jednej kamery na drugą. Z tego też względu telebim nie jest w stanie odtworzyć realistycznie takiego meczu.

Autor poleca również stronę: kamery szpiegowskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>