Minimalizm jest piękny

Napisał dnia 05 stycznia 2018
Ślub i wesele
ed35b20628f11c2ad65a5854e7454e90e177e0c818b516499cf5c371a4e9_640.jpg

Szkoda tylko, że tak mało przyszłych panien młodych w to wierzy. Tak się bowiem składa, że każda w dniu swojego ślubu, zamiast wyglądać pięknie i naturalnie, stara się wyglądać jak własna matka albo jeszcze starzej. I to wcale nie ze względu na cześć i hołd wobec starszych.


szkoła jazdy warszawa

Foto: pixabay.com

Po prostu myślą, ze b makijaż…

Po prostu myślą, ze b makijaż ślubny warszawa wykonany po kilku godzinach spędzonych w solarium sprawi, że będą wyglądać zjawiskowo. No w sumie zjawiskowo tak, ale czy aby nie jak zjawisko z innej planety.

projektant wnętrz warszawa

Foto: pixabay.com

Zabiegi dla ciebie

depilacja laserowa warszawa
makijaż permanentny warszawa
depilacja laserowa warszawa
makijaż permanentny warszawa

Zobacz więcej na: beauty4ever.pl

Dlaczego w ogóle, kobiety, które potrafią malować się pięknie samodzielnie na co dzień, decydują się na makijaż ślubny warszawa właśnie w tym najważniejszym dla nich dniu. Mało tego, decydują się na jakieś potworne stylizację, które bardzo często zwyczajnie do nich nie pasują. No cóż, zapewne jest to chęć pokazania się albo zwyczajny brak gustu. Niestety wiele kobiet ulega raczej pogoni za modą aniżeli wybiera z niej to co im najbardziej odpowiada.

rolety rzymskie warszawa

Foto: pixabay.com

Dlatego też niektóre decydują się na makijaż ślubny warszawa, który kompletnie do nich nie pasuje i wyglądają zamiast jak w makijażu, to jak w masce. Nie ma to nic wspólnego wtedy z jakąkolwiek elegancją czy szykiem. Ale jeszcze gorsze niż nietrafiony makijaż ślubny warszawa jest taka sukienka. Niby piękna i elegancka, na pewno bardzo droga a trącąca kiczem na kilometr.

Autor poleca również stronę: makijaż ślubny dla brunetek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>