Moda na ekologię czyli rzecz o torbach papierowych

Napisał dnia 28 września 2010
Pozostałe

To, że od kilku już sezonów panuje moda na ekologię, nie jest tajemnicą. To, że chętnie nosimy torby papierowe również nikogo nie dziwi. Dbanie o środowisko, w którym żyjemy jest nie tylko modne, jest także naszym obowiązkiem. Oczywiście w tym dbaniu o ekologię, czerpiemy też pewne korzyści.Dlaczego…

Dlaczego. Bo torby papierowe, które są synonimem ekologii dają nam przy okazji wiele możliwości. Torby papierowe są doskonałym narzędziem marketingowym i efektywnym nośnikiem reklamowym. Umieszczone na nich slogany czy nadruki szybciej trafiają do odbiorców, aniżeli klasyczne przekazy reklamowe. Nic więc dziwnego, że znane firmy chętnie z nich korzystają chcąc wypromować nowy produkt lub przypomnieć o marce.

Ale to nie wszystko. Torby papierowe pozwalają wypromować także nasz własny wizerunek, bowiem możemy drukować na nich, co tylko nam się podoba. Obok gotowych projektów toreb, możemy zamówić te na specjalne nasze życzenie. Brzmi ciekawie. Tak też jest. Ale wracając do aspektu ekologicznego. Torby papierowe są niezbędnym elementem każdego naszego wyjścia na zakupy.

Galeria

Zamiast plastikowych jednorazówek, sięgajmy po torby wykonane z papieru, który w przyrodzie rozkłada się szybciej i który podlega recyklingowi. Poza tym torby papierowe są trwalsze i pozwalają na dłuższe użytkowanie. Są również bardziej wytrzymałe, dzięki czemu będziecie mogli zrobić większe zakupy bez ryzyka, że później cały asortyment rozsypie się na ulicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>