Modne smycze reklamowe

Napisał dnia 28 września 2014
Pozostałe

Smycze reklamowe to bardzo rozpowszechniony gadżet reklamowy. Są one praktyczne, przydają się w wielu sytuacjach i można dzięki nim stale mieć pod ręką ważne drobiazgi, takie jak klucze, telefon komórkowy, identyfikator i tym podobne. Jedna smycz reklamowa nie równa się drugiej.Wybór jest ogromny…

Wybór jest ogromny. Produkty różnią się między sobą tworzywem, z jakiego zostały zrobione, rodzajem zapięcia oraz długością. Standardowo smycze reklamowe są zawieszane na szyi i sięgają wysokości klatki piersiowej. Są zakończone karabińczykiem, na który możemy zapiąć to, co uważamy za stosowne. Inne kończą się metalowym kółeczkiem, na który można nasunąć dany przedmiot. Jeszcze inne są wyposażone w plastikowe klamerki.

Mają one różne kształty i…

Mają one różne kształty i dokłada się je do smyczy dla bezpieczeństwa. Taką klamerkę można bardzo szybko odpiąć, w przypadku, gdyby ktoś zaplątał się w smycz lub gdyby trzeba było szybko użyć zawieszonego na niej przedmiotu. Na pasku smyczy znajduje się logo firmy, która reklamuje się w ten sposób. W zależności od tego, jaka ilość produktu jest potrzebna, oraz jaką kwotą na tą formę reklamy dysponuje dana firma, taki rodzaj druku stosuje się na smyczach.

Najbardziej trwały jest haft, ale z kolei dobrze wygląda tylko na jednej stronie, na lewej widać już po prostu kolorowe nitki, które nie mają wiele wspólnego z logo. Smycze drukuje się też techniką sitodrukową. Można od razu tkając materiał na smycz, uwzględnić w nim logo i utkać je od razu. Tego typu gadżety są rozdawane przy okazji różnych akcji promocyjnych nowych produktów lub firm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>