Panny Młode i ich przygotowania

Napisał dnia 26 października 2017
Ślub i wesele

Przyszłe Panny Młode starają się zrobić dosłownie wszystko, żeby wyglądać wyjątkowo w tym szczególnym dniu. Bez wątpienia wydawanie setek tysięcy złotych w salonach kosmetycznych na kilka miesięcy przez ślubem to jest już standard. Salony kosmetyczne oferują przecież szeroki zakres zabiegów na twarz i ciało, mamy peeling kawitacyjny, maseczki z alg.Z pewnością w zależności od…

Z pewnością w zależności od budżetu przeznaczonego na tego typu małe szaleństwa każda z Pań znajdzie coś dla siebie. Dla pań tematem, który nierozerwalnie związany jest z kompleksową organizacją ślubu jest odchudzanie. Trudno się jednak temu dziwić, ponieważ w tak ważnym dniu każda kobieta chce wyglądać jak najlepiej. Hitem pozostaje stosowanie diety bezglutenowej albo białkowej, do tego można doliczyć karnet w fitness clubie na cały miesiąc.

Im bardziej intensywniejszy jest program, tym bez wątpienia lepiej. Jednak niektóre przyszłe żony nie wyobrażają sobie po prostu sytuacji, w której nie miałyby w dzień ślubu zmieścić się w swój wymarzony rozmiar sukienki. Często także w swoich staraniach o utratę wagi idą znacznie za daleko i może się to źle wtedy skończyć. To zjawisko nawet doczekało się swojej własnej nazwy czyli brajdoleksja. To jest spolszczona nazwa, która powstała poprzez połączenie dwóch wyrazów czyli bride- panna młoda i końcówka –eksja zapożyczona ze słowa anoreksja.

Panny Młode i ich przygotowania – galeria

Ma to poważne porównanie do anoreksji, bo jest to wyjątkowo groźna choroba. Przede wszystkim młodych niezwykle kobiet przewrażliwionych na punkcie swojego wyglądu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>