Panny Młode i ich przygotowania

Napisał dnia 26 października 2017
Ślub i wesele

Przyszłe Panny Młode starają się zrobić dosłownie wszystko, żeby wyglądać wyjątkowo w tym szczególnym dniu. Bez wątpienia wydawanie setek tysięcy złotych w salonach kosmetycznych na kilka miesięcy przez ślubem to jest już standard. Salony kosmetyczne oferują przecież szeroki zakres zabiegów na twarz i ciało, mamy peeling kawitacyjny, maseczki z alg.Z pewnością w zależności od budżetu…

Z pewnością w zależności od budżetu przeznaczonego na tego typu małe szaleństwa każda z Pań znajdzie coś dla siebie. Dla pań tematem, który nierozerwalnie związany jest z kompleksową organizacją ślubu jest odchudzanie. Trudno się jednak temu dziwić, ponieważ w tak ważnym dniu każda kobieta chce wyglądać jak najlepiej. Hitem pozostaje stosowanie diety bezglutenowej albo białkowej, do tego można doliczyć karnet w fitness clubie na cały miesiąc.

Im bardziej intensywniejszy jest program, tym bez wątpienia lepiej. Jednak niektóre przyszłe żony nie wyobrażają sobie po prostu sytuacji, w której nie miałyby w dzień ślubu zmieścić się w swój wymarzony rozmiar sukienki. Często także w swoich staraniach o utratę wagi idą znacznie za daleko i może się to źle wtedy skończyć.

Panny Młode i ich przygotowania – galeria

To zjawisko nawet doczekało się swojej własnej nazwy czyli brajdoleksja. To jest spolszczona nazwa, która powstała poprzez połączenie dwóch wyrazów czyli bride- panna młoda i końcówka –eksja zapożyczona ze słowa anoreksja. Ma to poważne porównanie do anoreksji, bo jest to wyjątkowo groźna choroba. Przede wszystkim młodych niezwykle kobiet przewrażliwionych na punkcie swojego wyglądu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>