Pasja a zarobki na pasji

Napisał dnia 22 grudnia 2017
Gadżety reklamowe

Każdy z nas ma jakieś swoje upodobania, dlatego też warto wiedzieć, że na swoich pasjach i pomysłach można zarabiać. Nie tylko na samym ich wykonywaniu, ale również i na tym, że już same pomysły możemy zamieniać w pieniądze. Jest w sieci pewien serwis, który właśnie do tego służy, aby móc dać internautom miejsce, w którym jedni będą dzielili się swoimi pomysłami, a inni z kolei będą ich tam szukać i za wykorzystanie tych najlepszych będą płacić.Gdzie znajdziemy taki serwis w sieci…

Gdzie znajdziemy taki serwis w sieci. Ten serwis to Youdo. pl. Na łamach tego serwisu można opisywać swoje pomysły, można również je wyceniać. Jeśli zaś chcesz, żeby ktoś zrealizował dla Ciebie pomysł, wybierz opcję „chcę zamówić” znajdującą się przy opisie pomysłu w katalogu. Po wyborze pomysłu można, a nawet trzeba doprecyzować szczegóły jego realizacji, zgodnie ze swoimi wymaganiami. Realizację pomysłu możesz zamówić dla siebie lub dla wybranych przez siebie osób( np.

prezent )…

prezent ). Po dokonaniu wyboru pomysłu i doprecyzowaniu warunków jego realizacji zostanie uruchomiona „aukcja”, do której będą zgłaszać się kandydaci na Wykonawców. Kandydaci biorący udział w aukcji mogą żądać za wykonanie pieniędzy lub mogą chcieć zrealizować dany pomysł za darmo. Wszystko zależy tak naprawdę od indywidualnych ustaleń. Za pomocą tego serwisu pasjonaci mogą też znaleźć sobie pracę.

Jeżeli ktoś na przykład zajmuje się malowaniem obrazów i ma fajny pomysł na jakąś serię obrazów to wystawia swój pomysł i swoją ofertę na łamach serwisu i czeka, aż może ktoś wpadnie na ten pomysł, aż komuś się spodoba i postanowi go wykupić, dając przy okazji pracę malarzowi. Do serwisu zalogowało się już wiele osób. Są tam osoby, których pasjonują stare medale (link mako-design.pl), deski wakeboardowe lub osoby, które właśnie robią kurs sternika jachtowego.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>