Pendrive z logo firmy

Napisał dnia 01 kwietnia 2017
Pozostałe
ed37b60a29f51c2ad65a5854e7454e90e177e0c818b5164097f5c97ba7e5_640.png

Umieszczenie logo na pendrivie to ciekawe rozwiązanie marketingowe, które może pomóc firmie w wykreowaniu ciekawego i atrakcyjnego wizerunku. Nośniki pamięci to niezwykle często używane i praktyczne urządzenia, dzięki którym możemy propagować nasze logo i na długo zapisać się w pamięci naszych klientów. Trudno wyobrazić sobie wykonywanie wielu obowiązków służbowych bez zapisywania i przechowywania na nośnikach wielkiej ilości danych.To właśnie dlatego pendrive’ y są świetnym…

To właśnie dlatego pendrive’ y są świetnym miejscem, w którym warto umieścić znak, kojarzący się z konkretnym przedsiębiorstwem. Producenci firmowych gadżetów posiadają niezwykle szeroką ofertę designerskich pendrive’ ów, które mogą doskonale posłużyć jako podstawa dla logo firmy. W zależności od tego, w jakiej działamy branży, możemy zdecydować się na wiele różnych modeli, które będą kojarzyć się z wykonywanym przez nas typem działalności.

Pendrive wykonany z połączenia szkła i drewna skojarzy się z branżą meblarską czy producentami okien, a nośniki w kształcie karty do bankomatu – z bankami czy ubezpieczycielami albo klubami, które wydają karty członkowskie. Ponadto znajdziemy również pendrive’ y w formie długopisu, szminki( ciekawe rozwiązanie dla firm kosmetycznych )czy opaski na nadgarstek. Wybór ciekawego modelu pendrive’ a to połowa sukcesu – warto postawić na oryginalny styl, kolor i ciekawe połączenia materiałów.

Pendrive z logo firmy – galeria

pendrive z logo

Foto: pixabay.com

pendrive z logo

Foto: pixabay.com

Logo może być umieszczone za pomocą różnych technik – grawerowania, tłoczenia, nadruku i innych. Często spotkamy się także z możliwością złożenia samodzielnego projektu czy też zamówienia niestandardowego, które będzie odwzorowywać dokładnie nasze logo. Zamówienie pendrive’ a z logo firmy to skuteczne posunięcie marketingowe, które pozwoli nam zdobyć popularność w branży i zainteresowanie klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>