pieczątek

Napisał dnia 30 września 2014
Pozostałe

Czy masz swoją pieczęć. Jeśli nie to koniecznie sobie taką wyrób, szczególnie jeśli zajmujesz wysokie stanowisko w jakiejś firmie lub gdy sam jesteś właścicielem przedsiębiorstwa. Pieczątka to taka swoista wizytówka przybijana na ważnych dokumentach czy papierach potwierdzająca ich ważność.


Pieczątka może być różna, może na niej być cała nazwa firmy czy jakiegoś przedsiębiorstwa a pod spodem imię i nazwisko danej osoby lub może być po prostu same imię i nazwisko jej posiadacza. Jest wiele firm zajmujących się wyrabianiem pieczątek, bo też nic w tym specjalnie trudnego.

Wystarczy że do takiej firmy zajmującej się…

Wystarczy że do takiej firmy zajmującej się wyrabianiem pieczątek prześlemy konkretne dane co na naszej pieczątce ma się znaleźć i gotowe, za pre dni możemy odebrać naszą własną pieczątkę. Ceny takich pieczątek są różne ale nie są wygórowane, dobrą możemy mieć już za ok 50 zła taką lepszą do 100zł. Ale co firma to inne ceny tak więc dobrze jest najpierw się zorientować w cenach zanim zdecydujemy się na konkretne usługi.

pieczątek – galeria

Tak więc jeśli masz firmę lub zajmujesz wysokie stanowisko w jakimś przedsiębiorstwie wypadałoby żebyś posiadał swoją własną pieczątkę. Aby to spełnić wystarczy, że zgłosisz się do firmy zajmującej się wyrabianiem pieczątek i podasz im swój wzór pieczątki jaki chciałbyś mieć. I już możesz cieszyć się własną pieczęciom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>