Pieczątki Łódź do szkoły

Napisał dnia 02 grudnia 2014
Pozostałe
e130b00c2afc1c2ad65a5854e7454e90e177e0c818b5164297f5c079a6ea_640.jpg

Wiele szkół szuka indywidualnych rozwiązań na liczne bolączki dzieci związane z nauką. W momencie kiedy raz zostają zniechęcone to nie chcą już więcej próbować swoich sił w walce o dobre stopnie. Większość nowoczesnych nauczycieli wprowadza więc zupełnie nowy i bezstresowy system oceniania poprze kolorowe pieczątki Łódź.


medyczne szkoły policealne

Foto: pixabay.com

Kiedy nasze dziecko dostanie złą ocenę zwykle…

Kiedy nasze dziecko dostanie złą ocenę zwykle bardzo trudno jest mu się zmotywować do dalszej nauki owego przedmiotu. Czuje, że jest z niego słaby i nic z tym nie zrobi. Nauczyciele próbują więc wycofać zupełnie, bądź złagodzić systemy oceniania do tego stopnia, aby dzieci nie odbierały ich, aż tak bardzo źle. Dobrym rozwiązaniem okazują się tutaj głównie pieczątki Łódź z kolorowymi stworkami, które mają oznaczać daną opinię za dzisiejszy dzień nadaną przez nauczyciela. Dzieci uwielbiają pieczątki Łódź ponieważ mogą się nimi chwalić znajomym ze szkoły podczas przerw.

Ta osoba, która zbierze większą ilość pieczątki Łódź zdobywa większe uznanie grupy. Może błyszczeć na szkolnym korytarzu dając również przykład innym dzieciom co do tego jak powinni się uczyć czy też zachowywać. Trzeba przyznać, że pomysł ten jest arcyciekawy i warto jest go wypróbować w każdej możliwej szkole.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>