Piękne bo nasze

Napisał dnia 17 marca 2014
Pozostałe

Ostatnio oglądałem wiele nowych programów telewizyjnych. A wiecie skąd i gdzie pobierałem prąd. Wszystko przez nowe gadżety reklamowe z Warszawy. To ich wina. A co takiego zrobiły. Mieszkam sobie w domku zrobionym z drzewa. Kolor jest bardzo dziwny, ale nawet może się podobać.Tylko prądu nie miałem więc postanowiłem działać…

Tylko prądu nie miałem więc postanowiłem działać. Poszedłem do gadżety reklamowe Warszawa żeby podłączyć się kablem do prądu. Kiedy wróciłem, prąd wszedł do mojego domu i zrobiło się bardzo widno. Byłem zadowolony ze swojego pomysłu i od razu pobiegłem przed telewizor. A tam niesamowite emocje.

Nowe kanały telewizyjne z regionalnym na czele. A co mnie jeszcze zaskoczyło to, to, że telewizja „żyję” była nadawana w paśmie niekodowanym. Jakież było szczęście, że na czterdziestce znalazł się worldsport. Pokazywali akurat mecz ligowy z wysp owczych. Od razu poznałem, że to jest totalna amatorszczyzna. Nawet ja nie puszczam takich bramek jak oni. Ciekawy byłem, czy gadżety reklamowe Warszawa zawierają coś ciekawego jeszcze.

Szczerze mówiąc nie chciało mi się tam iść, dlatego zostałem w domu. Ale miejsce to zapamiętam bardzo szczególnie. Bo chyba nikt tak nie potrafi jak ja. Na drugi dzień znów odwiedziłem gadżety reklamowe w Warszawie bo prądu zabrakło. Okazało się, że kabel się poluzował i trzeba było tylko przestawić miejsce położenia kabla.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>