Po medal na zawodach

Napisał dnia 23 lipca 2017
Gadżety reklamowe
e830b5072af7083ed95c4518b74d4f9ee575e2d704b0154695f6c57fa0ecb7_640.jpg

Promowanie aktywności fizycznej wśród młodzieży szkolnej może przyjmować wiele form. Na pewno ciekawym rozwiązaniem jest organizacja różnych imprez sportowych, w tym zawodów i turniejów, w których dzieci mogą wykazać się swoimi umiejętnościami. Oczywiście żadna rywalizacja nie może obyć się bez nagrody.


http://www.mako-design.pl/medale.html

Foto: pixabay.com

To ona motywuje zawodników do ponoszenia…

To ona motywuje zawodników do ponoszenia wysiłku i dokładania wszelkich starań. Do najbardziej tradycyjnych trofeów przywożonych z zawodów i turniejów, należą dyplomy, medale i puchary. Organizatorzy imprez muszą przed wyznaczoną datą skompletować nagrody za zajęcie pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca. Czasem wręczane są też dyplomy i upominki za samo uczestnictwo. Od producentów medali można dowiedzieć się jaka jest ich cena, a także jakie rodzaje są aktualnie w ofercie. Oprócz złotego medalu, przyda się odpowiednik w srebrze i brązie. Oczywiście każdy medal powinien mieć specjalnie wygrawerowany tekst. U producentów medali zamówić można specjalne wzory z napisem zawierającym nazwę imprezy oraz miejsce które się zajęło.

producent medali

Foto: pixabay.com

Z takim trofeum wraca się do domu jak zwycięzca, a potem eksponuje je w widocznym miejscu na ścianie lub w gablocie. Oprócz samego krążka medal posiada również zawieszkę, najczęściej w formie kolorowej wstążki. Zapewne w regionie działa kilku producentów medali i warto nawiązać ściślejszą współprace z jednym z nich, żeby mieć stały dostęp do gadżetów potrzebnych przy organizacji imprez sportowych różnego rodzaju zarówno dla dzieci jak i dla osób dorosłych.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>