Po prostu serwis społecznościowy

Napisał dnia 14 stycznia 2018
Oprogramowanie

” Jest wiele portali. społecznościowy tylko jeden!” – taki slogan wita wszystkich użytkowników serwisu spolecznosciowy. pl. Z witryny będą zadowoleni ci, którzy chcieliby w jednym miejscu korzystać z większości najważniejszych funkcji „społecznościówek”. Owszem, obecnie rządzi Facebook, ale wiele osób szuka spokojniejszej i mniej wymagającej od użytkowników alternatywy, która była by takim centrum dowodzenia dla kogoś, a nie tylko samym serwisem społecznościowym do czytania informacji i wymiany wiadomości z innymi użytkownikami.Na jednym serwisie zamieszczam zdjęcia, bo…

Na jednym serwisie zamieszczam zdjęcia, bo mam spore wydruki wielkoformatowe i muszę mieć od tego specjalny serwer, na drugim wpisy z mojego życia, na trzecim szukam znajomych, na czwartym drugiej połówki, na piątym informacji imprezowych bo Internet to przecież wielka gablota informacyjna, na szóstym. a gdyby tak wszystkie te czynności wykonywać korzystając z jednego serwisu społecznościowego.

Mnożenie kont, loginów czy profili może prowadzić do zatracenia się i zagubienia w wirtualnych wioskach. Co może być złotym środkiem w tej sytuacji. Serwis społecznościowy to taki system crm (crmvision.pl), czyli agregat różnych treści, który po prostu jest. serwisem społecznościowym, dostępnym pod adresem spolecznosciowy. pl. Możliwość odświerzania starych znajomości i nawiązywania nowych to jedna z naczelnych idei serwisu.

Po prostu serwis społecznościowy – galeria

Portal ma na celu przede wszystkim umożliwić jak również odnowić kontakty pomiędzy osobami, które w rzeczywistości wspólnie uczestniczyły formalne i nieformalne w grupach takich jak: działy i wydziały w firmach( zakłady pracy, jednostki administracyjne, organizacje niedochodowe itp. ), specjalności, kierunki i wydziały na uczelniach wyższych, klasy w szkołach podstawowych, gimnazjach, technikach, liceach itp., grupy nieoficjalne. Znajomych można więc szukać nie tylko pod kątem ich danych osobowych i miejsca zamieszkania, ale także tego, czym się zajmowali/zajmują lub z jakimi placówkami współpracowali/współpracują.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>