Podstawowa opcja

Napisał dnia 23 sierpnia 2018
Poligrafia
e835b6092dfd063ed95c4518b74d4395e677e0d104b0154496f9c07ea1ecb1_640.jpg

Druk kopert w Warszawie to podstawowa opcja, która jest oferowana przez firmy i drukarnie w tym mieście, dodatkowo bardzo często spotykana i wybierana opcja przez klientów. Jest to bardzo popularna usługa świadczona przez większość drukarni. Firmy, drukują na kopertach białych i ozdobnych w technice cyfrowej, offsetowej, sitodrukowej oraz wykonujemy tłoczenie i złocenia foliami metalicznymi.


http://www.agkoperty.com.pl/nadruki

Foto: pixabay.com

Nadruk mogą wykonać na kopertach…

Nadruk mogą wykonać na kopertach gotowych lub wykonać kopertę według indywidualnego projektu. W stałej ofercie sprzedażowej posiadają także, koperty białe i ozdobne. Można je kupować „na sztuki” lub w pudełkach po 250 lub 500 szt. Nawet drukarnie mają zdjęcia z kopertami ozdobnymi. Koperty dostępne na rynku są w tych samych, typowych rozmiarach. To koperty w rozmiarze C4 na dokumenty, DL na listy czy w formacie A2 na kalendarze, a przecież nie wszystkie produkty mają te same, standardowe wymiary.

  Dlatego jako producent, poza podstawowymi formatami, oferujemy również koperty na zamówienie czyli wykonane na dowolny rozmiar i kształt.   Na kopertach wykonują nadruki, tłoczenie, wykroje i inne uszlachetniania. To sprawia, że ich oferta jest zawsze indywidualnie tworzona specjalnie dla Państwa dodatkowo, uwzględniając aktualne potrzeby i oczekiwania.  Wykonają nadruk na kopertach na zamówienie i według wzoru i projektu Klienta.

Dzięki swojemu doświadczeniu możesz być pewien, że nadruk zostanie wykonany dokładnie wedle Twoich wytycznych, a użyte koperty będą najwyższej jakości. Będziesz się cieszyć wykonaną usługą!.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>