Podświetlane kasetony reklamowe

Napisał dnia 05 kwietnia 2017
Pozostałe
e03cb80a28e90825d0471404ef444094e375ffd41db6114696f6c778af_640.jpg

Reklama zewnętrzna jest niezwykle istotna dla punktów handlowych i usługowych. Jak inaczej przechodnie mieliby trafić do danego sklepu lub po usługę, której potrzebują. Dlatego zegarmistrze, sklepikarze i producenci mebli na wymiar inwestują w kasetony LED umieszczane na budynkach, w których prosperują.


kasetony led

Foto: pixabay.com

Wbrew pozorom nie jest trudno znaleźć…

Wbrew pozorom nie jest trudno znaleźć wykonawców kasetonów LED w najbliższej okolicy. Po odwiedzeniu ich salonu albo strony internetowej zorientujemy się, ze jest mnóstwo odmian i modeli tych elementów reklamy zewnętrznej. W3 zasadzie przypominają one tradycyjne szyldy, jednak wykonane są z nowoczesnych materiałów i z użyciem innowacyjnych technik, takich jak oświetlenie LED. Dodajmy, ze oświetlenie LED należy do najtańszych, więc funkcjonowanie takiego kasetonu nie będzie nas wiele kosztować.

Warto zwrócić uwagę na modele jednostronne jak i dwustronne. Wszystko zależy od ich ekspozycji na budynku, choć trzeba przyznać, ze najczęściej klienci wybierają prostokątne kasetony led jednostronne, które na płasko przytwierdza się do ściany zewnętrznej budynku. Informacja na nich zawarta jest czytelna, a szata graficzna na tyle atrakcyjna, ze przyciąga uwagę przechodniów. Oczywiście ważna jest jakość wykonania kasetonów LED.

Materiały użyte do ich produkcji gwarantują ich trwałość. Oprócz aluminiowej ramy maja malowane techniką proszkową fronty oraz profesjonalne oświetlenie LED. Bez wątpienia reklama świetlna jest istotnym elementem wizerunku firmy i warto zainwestować czas, by dobrze ją zaprojektować, a potem wykonać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>