Przygotuje każdy wzór

Napisał dnia 02 października 2017
Gadżety reklamowe
e136b9092ff21c2ad65a5854e7494593e375e6c818b514439df0c378afeb_640.jpg

Produkcja medali (tutaj mako-design.pl) to dla firm zajmujących się produkcją medali to nie tylko obowiązek, ale także zaszczyt. Owe firmy realizują zlecenia dla wielu prestiżowych instytucji i przedsiębiorstw oraz przygotowują medale na bardzo podniosłe uroczystości.


producent medali

Foto: pixabay.com

Wysoka jakość oraz spełnienie oczekiwań klientów…

Wysoka jakość oraz spełnienie oczekiwań klientów to dla nich kwestia priorytetowa. d początku swojej działalności w branży pracują nad renomą i dobrym imieniem, tak, by klienci ich nie wahali się powierzyć im produkcji medali i znaczków metalowych nawet na najbardziej oficjalne okazje. Wieloletnie doświadczenie oraz liczne grono zadowolonych kontrahentów są dla nich powodem do dumy. Zachęcają Państwa do skorzystania z swoich usług.

Zapewniają, że dołożą wszelkich starań, by przygotowane przez nich akcesoria były zgodne z życzeniami. Owe firmy przygotowują każdy wzór, który dostanie od swojego Klienta. W pracowni  wykonują medale okolicznościowe, medale pamiątkowe, medale jubileuszowe i medale sportowe oraz monety.   Oferujemy również etui na medale w kilku rodzajach.  Produkcja medali odbywa się w kilku kategoriach różniących się średnicą, materiałem oraz głębokością i rodzajem grawerowania – medale płaskie i wypukłe.

producent medali

Foto: pixabay.com

Eleganckie i solidne medale na zamówienie, medale okolicznościowe, sportowe i firmowe, wykonywane przez Pracownię na przykład w technologii termowtopu, są produktem przełomowym i aktualnie bezkonkurencyjnym na rynku medali. Charakteryzują się całkowitą dowolnością najbardziej nawet skomplikowanej grafiki, szybkością wykonania oraz znakomitą ceną( nawet przy niskim nakładzie ).

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>