Reklama firmy – wielkoformatowa

Napisał dnia 06 maja 2014
Pozostałe

Reklama firmy jest bardzo ważnym elementem, który ma się przyczynić do zwiększenia ilości klientów. Wyróżnia się wiele rodzajów reklam m. in. reklamy outdoorowe, do których zalicza się reklamy wielkoformatowe. Ten rodzaj reklam jest jednym z głównych źródeł przekazu promocyjnego, równie ważny jak reklama w prasie czy telewizji.Wielkoformatowa reklama firmy dociera do potencjalnych klientów…

Wielkoformatowa reklama firmy dociera do potencjalnych klientów bezpośrednio, dlatego jest bardzo skuteczna. Dzięki wyborze tego narzędzia, łatwo można kreować wizerunek marki produktu lub usługi, dlatego bardzo często firmy decydują się na tego typu rozwiązania. Wielkoformatowa reklama firmy zazwyczaj udostępniona jest na ścianach dużych budynków, lub w czasie ich remontów, ich powierzchnia zazwyczaj przewyższa 100 m2.

Wykonana jest zazwyczaj z siatki winylowej, backlightu, płynnego winylu, bądź frontlightu. Zamknięte konstrukcje reklam wielkoformatowych mogą być dodatkowo oświetlone wewnętrznym światłem LED. Reklama firmy, musi być widoczna, dlatego reklamy wielkoformatowe przez swą obszerną powierzchnię od razu są zauważalne. Warto inwestować w reklamy zewnętrzne( inaczej zwane ulicznymi ), w miejscach gdzie istnieje duży przepływ ruchu, jednak wiadomo, że oko obserwatora szybko się przyzwyczaja, dlatego odświeżenie grafiki od czasu do czasu nie zaszkodzi.

Wielkoformatowa reklama firmy, nie jest zbyt tanią inwestycją, ale warto zainwestować ponieważ przekaz potencjalnym i lojalnym klientom, może zaowocować wzrostem słupków odzwierciedlających sprzedaż.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>