Reklamowe oklejanie samochodów

Napisał dnia 09 maja 2012
Pozostałe

Reklama jest dźwignią handlu, jak mówi popularny slogan, a prawda od niego nie leży daleko. Ilość powstających w każdym miesiącu firm produkcyjnych lub świadczących wszelkiego typu usługi jest ogromna, a zaistnienie w tej masie wymaga niemalże wbijania palców w oczy potencjalnego klienta.Jedną z metod jest oklejanie samochodów…

Jedną z metod jest oklejanie samochodów. Wykonuje się je na zamówienie w specjalistycznych firmach, które zajmują się produkcją specjalnych termokurczliwych folii z nadrukiem, jakiego zażąda sobie klient. Folie takie mogą stanowić wizytówkę firmy, albo jej reklamę. Oklejanie samochodów miewa różne formy.

Czasami jest to jedynie plakietka adresowa na firmowym wozie, którym poruszają się pracownicy w sprawach służbowych, a innym razem nanoszenie wielkich reklam na cały pojazd, w tym również na szyby. Ten ostatni sposób stosowany jest w pojazdach komunikacji miejskiej, gdzie autobusy dosłownie są opakowywane w zadrukowane reklamowe folie termokurczliwe. Specjalny system druku punktowego pozwala ze środka pojazdu widzieć to, co dziewie się na zewnątrz, a od strony zewnętrznej można obejrzeć odpowiedni projekt reklamowy.

Oklejanie samochodów jest dobrym sposobem na reklamę, ponieważ samochody przemieszczają się, zatrzymują na parkingach, ulicach, skrzyżowaniach czy przed marketami przyciągając uwagę bardziej, niż wrastające w krajobraz billboardy. Często też firmy oferują pieniądze za oklejanie samochodów prywatnych, dzięki czemu firma ma reklamę a właściciel pojazdu określony zarobek. Stosowane folie i kleje są bezpieczne, a po usunięciu nie pozostawiają śladów na lakierze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>