Rola artykułów biurowych

Napisał dnia 03 października 2014
Materiały dydaktyczne

Czy kupować najtańsze artykuły biurowe, czy zaopatrzyć się w produkty najlepszych marek. Czy artykuły biurowe powinny być kupowane na bieżąco, czy raz na jakiś czas robić większe zapasy. Przed takimi dylematami staje każdy pracownik, który odpowiada za zaopatrzenie.Artykuły biurowe to tylko jedna…

Artykuły biurowe to tylko jedna z rzeczy – takie same pytania pojawiają się przy zaopatrywaniu firmy w środki czystości, środki higieniczne, meble itp. Czy wybierać rzeczy droższe a porządne, czy tańsze, ale o obniżonej jakości. Zarówno jeśli chodzi o artykułybiurowe, jak i każde inne do biura, specjaliści doradzają, że powinno się wybierać towary lepszej jakości, artykuły biurowe z wyższej półki.

Wyposażenie biura – sklep Bulago.pl

Sprzęt biurowy
Akcesoria biurowe

Zobacz więcej na: www.bulago.pl

Podczas podpisywaniu ważnego kontraktu, w towarzystwie kontrahentów, szef nie może wyciągnąć najtańszego, plastikowego długopisu – tak po prostu nie wypada; mógłby ucierpicie na tym jego autorytet. O ile lepiej będzie wyglądał ten sam szef, gdy na ważnym kontrakcie złoży podpis stylowym wiecznym piórem. Artykuły biurowe świadczą o pozycji firmy – może się to wydać niemądre ale tak jest, że to detale tworzą całość.

Tanie, byle jakie artykułybiurowe, pisma drukowane na najtańszym, szarym, cienkim papierze świadczą albo złej kondycji finansowej firmy, albo o skąpstwie szefa. Jedno i drugie nie jest dobrze odbierane zarówno przez klientów, jak i współpracowników. Artykułybiurowe w większości kupuje się raz na jakiś czas, warto więc zainwestować w produkty wysokiej jakości. Zyska na tym wizerunek firmy, który jest szalenie istotny i często niedoceniany przez właścicieli.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>