Różne typy reklamowych tablic LED

Napisał dnia 19 października 2017
Identyfikacja wizualna

Tradycyjna tablica reklamowa jest przedmiotem jednorazowym. W razie zmian loga firmy lub oferty musi zostać zastąpiona nową. Inaczej jest z tymi elektronicznymi, które pozwalają się programować, czyli ustawiać na swojej powierzchni dowolny napis bądź symbol nawiązujący do naszej działalności.Reklama na elektronicznej tablicy jest…

Reklama na elektronicznej tablicy jest znacznie bardziej uniwersalna. Wiele sklepów korzysta z nich by o każdej porze dnia i nocy być dobrze widocznym. Elektroniczne tablice LED występują w kilku rodzajach. Najbardziej znane są telebimy jednak w ich przypadku chodzi głownie o wykupienie czasu wyświetlania reklamy. Do instalacji na ścianach sklepów używane są ledowe tablice tekstowo-graficzne.

Wyświetlają napisy oraz proste obrazki w różnych kolorach. Obraz na nich pokazywany jest podobny do tego, co oferowały starsze modele telefonów komórkowych. Jest to jednak nowoczesna oraz uniwersalna forma zachęty do odwiedzenia sklepu czy stacji benzynowej. Restauracje oraz puby mogą wykorzystać specjalne tablice LED, na których można pisać. Napisany tekst zaczyna się świecić na czarnej powierzchni robiąc za dowolną formę reklamy.

Jest to przydatny przedmiot zwłaszcza dla lokali gastronomicznych, których oferta często się zmienia a na każdy dzień przypada inna promocja. Tablice ledowe wykorzystywane są również w sporcie oraz przemyśle. Zastępują tradycyjne wyświetlacze dając znacznie lepszy efekt wizualny oraz wysoką jakość i żywotność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>