Ruchoma reklama zewnętrzna

Napisał dnia 03 października 2017
Pozostałe

Reklama zewnętrzna to nie tylko grafika, plakaty i filmiki. Taką samą funkcję pełnią również promotorzy, którzy przebrani w oryginalne stroje utrzymane w w kolorystyce danej firmy przemierzając najpopularniejsze ulice. Reklama zewnętrzna w takiej formie wykorzystywana jest jednak tylko przez bogate firmy. Nie da się ukryć, że takie akcje są znacznie bardzie kosztowne niż choćby wynajęcie stojaka i banera reklamowego.


Takie akcje wymagają zaangażowania i znacznie większej ilości pracy. Ponadto reklama zewnętrzna w takiej formie uznawana jest za znacznie bardziej skuteczną. Promotor usiądzie, porozmawia z potencjalnym klientem, przekaże mu ważne informacje odnośnie produktów jak i samej firmy. Dlatego właśnie reklama zewnętrzna w postaci akcji promocyjnych jest tak popularna jak również wykorzystywana nie tylko na zewnątrz, ale w szczególności w hipermarketach, po których uliczkach przemierzają każdego dnia tysiące osób.

Ruchoma reklama zewnętrzna – galeria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>