Ślub i wesele pod kontrolą

Napisał dnia 14 września 2018
Ślub i wesele

Od dłuższego czasu zastanawiałam się czy wynajęcie agencji ślubnej w Warszawie będzie mnie dużo kosztować. Czy takie agencje się sprawdzają. Czy ta pomoc nie jest zbędna. Zastanawiałam się nie bez powodu. Mój ślub już niedługo, a wspólnie z narzeczonym mieliśmy jeszcze wiele spraw nie załatwionych.Zaczęło robić się gorąco, kiedy…

Zaczęło robić się gorąco, kiedy pokłóciliśmy się o zaproszenia. Agencję ślubną w Warszawie poleciła mi dobra znajoma. Już nie jedna koleżanka korzystała z tego typu usług, dlatego też sama zaczęłam się zastanawiać. Miałam parę firm na oku, jednak skorzystałam z poleconej mi oferty. W siedzibie agencji spotkaliśmy się z właścicielką i naszą koordynatorką – powiedziałabym, że nastąpiło oficjalne przejęcie sprawy przez firmę i naszą panią Dorotę.

Przedstawiliśmy nasze wątpliwości, usługi, których jeszcze nam brakuje i jakie mamy oczekiwania. Koordynatorka bardzo szybko rozwiała moje wątpliwości związane z zaangażowaniem agencji. Przekonała zarówno mnie, jak i mojego narzeczonego. Pani Dorota sprawnie ułożyła z nami cały plan przygotowań i ceremonii. Od ręki zadzwoniła w różne miejsca i mogliśmy wybrać brakującego nam fotografa, za całkiem przyzwoitą cenę i zamówiliśmy wizytówki.

Plan uwzględniał każdy szczegół, pani…

Plan uwzględniał każdy szczegół, pani Dorota uświadomiła nas w wielu problematycznych kwestiach związanych z zaproszeniami, usadzaniem gości, wyżywieniem, poprawinami i wielu innych. Agencja nie tylko zadbała o organizację, ale również zaproponowano nam przepiękne dekoracje pasujące do naszych strojów i zaproszeń. Zapowiada się wspaniała impreza, na której o nic nie będziemy musieli się martwić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>