Smycze dla każdego

Napisał dnia 24 sierpnia 2014
Pozostałe

Smycze reklamowe są produkowane z przeróżnego rodzaju materiałów. Niektóre smycze bywają robione z poliestru, ale współcześnie odchodzi się już od tej tendencji, gdyż poliester szkodzi środowisku z powodu długiego czasu rozkładu oraz szkodliwych substancji jakie wydziela w jego trakcie.Dużo bardziej popularne są smycze zrobione…

Dużo bardziej popularne są smycze zrobione z materiałów w pełni biodegradowalnych. Produkuje się je więc z materiałów pochodzących z recyklingu PET, a także z bambusa oraz z kukurydzy. W ten sposób, gadżety reklamowe przyczyniają się do ochrony przyszłości naszej planety i zwiększenia sprzedaży w danej firmie. Co do tematu, smycze bywają również wykonane z silikonu. Są modele standardowe, zawieszane na szyje, ale również takie niestandardowe, jak na przykład silikonowe na rękę, lub krótkie zakończone zapięciem, które można przymocować do torby, plecaka lub paska, a także smycze suwaki.

To znaczy można je zapiąć pod samą szyję lub mogą zwisać luźno jak standardowe. Smycze rozróżnia się też pod względem nadruku. Im lepszej jakości nadruk, z większą ilością elementów, tym droższa smycz, ale lepsza reklama. Najlepsze są tak zwane smycze sublimacyjne.

Druk na nich jest najwyższej jakości, można nadrukować na nie zdjęcia, grafiki i praktycznie co tylko zapragniemy. Nadruk może być też wykonany techniką sitodruku lub offsetową, albo wyhaftowany, co jest bardzo trwałe. Bardzo modne wśród dzieci i młodzieży są smycze odblaskowe. Należy zachęcać je, aby takie nosiły, gdyż zwiększa to ich bezpieczeństwo na drodze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>