Spinki do mankietów

Napisał dnia 15 października 2018
Gadżety reklamowe

Spinki do mankietów zdecydowanie powinny być nieodłączną częścią każdego dżentelmena. Jest to niezwykle elegancki drobiazg, panowie nakładają go tylko na specjalne okazje. Trzeba z pewnością trochę czasu poświęcić na ten detal, bo jego dobór musi cechować się nienagannością przede wszystkim.Galeria

Najczęściej spinki do mankietów bywają noszone do specjalnego rodzaju koszul z tak zwanym francuskim mankietem. Będą idealnie pasować do najnowszego, dobrze uszytego garnituru. Jednak trzeba pamiętać o tym, że mankiet przy koszuli ze spinkami powinien lekko wystawać spod marynarki. Bardzo wielu Panów o tym zapomina, a to jest kluczowe. Nie powinno się w żadnym wypadku nakładać spinek do krawata czy mankietów, w momencie kiedy Pan Młody nie będzie miał na sobie marynarki.

Srebrne spinki do mankietów (zobacz…

Srebrne spinki do mankietów (zobacz mako-design.pl) idealnie będą się nadawać nie tylko do garnituru, lecz także fraka czy smokingu. Do tego jednak trzeba dorzucić odpowiedniego kroju koszulę, jest to naprawdę ważne. Spinki trzeba dobierać do siebie kolorystycznie, najlepiej w tych samych kolorach co pozostałe elementy jak zegarek, klamra paska czy buty.

Spinki złote idealnie skomponują się z koszulami i garniturami w ciepłych odcieniach. Miłośnicy szeroko pojętej klasyki zawsze polegają spinkach prostych, posiadających wyważoną formę. Najlepiej też, żeby miały dopełnienie w swojej partnerce, która nałoży idealnie dopasowane własne dodatki do partnera. Spinki nie mogą świecić z daleka, zdaje się, że nie wszyscy o tym pamiętają.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>