Srebrne spinki

Napisał dnia 27 lipca 2018
Gadżety reklamowe

Każdy mężczyzna musi mieć w swojej szafie kilka rzeczy, których może nie używa co dziennie, ale co jakiś czas z pewnością. Pierwszą rzeczą jest garnitur. Jeżeli ktoś pracuje na takim stanowisku, że co dziennie musi go zakładać to musi posiadać kilka ich sztuk. Jednak mężczyźni, którzy zakładają je tylko na specjalne okazje mogą ograniczyć się do jednego lub dwóch garniturów.Przecież wtedy nie zużywają się tak…

Przecież wtedy nie zużywają się tak szybko, więc mogą dość długo służyć swojemu właścicielowi. Inną rzeczą są buty do garnituru. Nie mogą to być zwykłe buty. Muszą być skórzane i koniecznie na skórzanej podeszwie. W niektórych kręgach założenie butów z gumową podeszwą do garnituru to największe faux pass. Dopełnieniem będzie elegancka koszula i spinki do jej mankietów. Spinki podobnie jak zegarki to właściwie jedyna biżuteria jaką noszą mężczyźni.

Dlatego też każdy mężczyzna powinien mieć kilka kompletów, które będą zakładane na różne okazje. Srebrne spinki do mankietów pasują na duże uroczystości, ale również na romantyczną kolację. Muszą dobrze pasować do charakteru mężczyzny, który je nosi. A jest w czym wybierać, ponieważ spinki są produkowane w bardzo wielu różnych fasonach i kształtach.

Często mają wygrawerowane różne rysunki…

Często mają wygrawerowane różne rysunki czy napisy, które jeszcze bardziej personalizują spinki. Te bardziej droższe modele posiadają jakiś kamień szlachetny jak na przykład bursztyn czy kwarc. Jest to pozornie mały element, ale nadaje wielkiej klasy takim spinkom. Możemy znaleźć również spinki ze złota czy białego złota.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>