Święta dla studenta

Napisał dnia 23 stycznia 2018
Modelki i hostessy
9bc71f2f6ede0e57a22daa10_640.jpg

Podczas świąt w wielu polskich miastach organizowane są specjalne akcje promocyjne. W zasadzie mają one miejsce w okresie tuż przed świętami, w czasie największego natężenia ruchu w sklepach. W grudniu agencja hostess ma co robić, ponieważ wiele firm wynajmuje hostess do stania na promocjach. W częstochowskich centrach handlowych i nie tylko tam odbyła się akcja” Święta dla studenta”.


Agencja hostess zatrudniła młode dziewczyny, które w przebraniu aniołków chodziły po marketach i galeriach handlowych i sprzedawały opłatki. Agencja hostess zastrzegała, że pieniądze zgromadzone dzięki akcji pójdą na konto biednych studentów. Trzeba powiedzieć, że częstochowska agencja hostess zatrudniła do akcji świetne dziewczyny, które znakomicie poradziły sobie z postawionym przed nimi wyzwaniem. Podczas akcji zgromadzono spore fundusz, które przyczyniły się do organizacji świąt biednym studentom. Takie akcje powinny być organizowane częściej.

Święta dla studenta – galeria

fundusz inwestycyjny

Foto: pixabay.com

fundusz inwestycyjny

Foto: pixabay.com

fundusz inwestycyjny

Foto: pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>