Szybko i tanio.

Napisał dnia 27 marca 2016
Pozostałe
e13db10728f41c2ad65a5854e7494593e375e6c818b514439df0c27ca0e9_640.jpg

Druk katalogów jest bardzo istotna kwestią dla danej firmy. Warto, udać się o wydrukowanie katalogów do specjalistycznej drukarni, która idealnie wykona zadanie, której jej powierzymy, aby nasze katalogi spełniamy nasze normy i oczekiwania. Jest kilka rodzajów druku katalogów, więc zawsze istniej możliwość wyboru. Oprawa zeszytowa jest najpopularniejszym rozwiązaniem dla wydruku broszur i folderów o niewielkiej objętości stron.Szybko i tanio. – galeria

druk katalogów

Foto: pixabay.com

druk katalogów

Foto: pixabay.com

druk katalogów

Foto: pixabay.com

W katalogach stosujemy szycie oczkowe( umożliwiające wpięcie ich do segregatora lub teczki )oraz tradycyjne szycie zeszytowe o płaskich zszywkach. Proponujemy osiem formatów do wyboru, w tym format DL oraz kwadrat o boku 12cm lub 21cm oraz bogaty wybór rodzaju i gramatur papieru. Zastosowanie dodatkowego uszlachetnienia okładki w postaci foliowania lub wybiórczego lakieru UV nada wydrukowi eleganckiego i prestiżowego wyglądu.

Katalogi, których grzbiet spina spirala to…

Katalogi, których grzbiet spina spirala to idealne rozwiązanie do wydruku map turystycznych i samochodowych, przewodników, instrukcji czy książek kucharskich. Katalogi na spirali drukujemy w sześciu różnych formatach, a ich objętość może wynosić od 12 do 60 stron. Przy projektowaniu katalogu spiralowanego, należy pamiętać o zachowaniu większego marginesu od strony spirali na każdej stronie. Proponują drukarnie zastosowanie foliowania okładki, aby podkreślić żywą kolorystykę i dodatkowo zabezpieczyć wydruk.

Drukarnie zazwyczaj oferują Państwu trzy kolory spirali do wyboru: białą, srebrną oraz czarną. Druk katalogów jest wykonywane przez większość drukarni, które są obecne na rynku, warto wybrać taką, która ma dobre opinię i dużo zadowolonych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>