Ulotki z pizzerii

Napisał dnia 16 grudnia 2013
Pozostałe
ea3db80d2ef41c2ad65a5854e7494593e375e6c818b514409cf1c77aa5e4_640.jpg

O tym, że reklama jest dzwignią handlu wiedzą nawet dzieci, jednak równie ważny jest sposób przekazania reklamy, gdyż jak się okazuje nie w każdej branży sprawdzi się każda metoda. W gastronomii bardzo popularny jest druk ulotek, w których umieszcza się menu oraz najnowsze promocje. Drukowanie ulotek jest bardzo często wykorzystywane przez pizzerie oraz bary szybkiej obsługi.


drzwi prysznicowe szklane

Foto: pixabay.com

Klienci otrzymują ulotki prosto do domu,…

Klienci otrzymują ulotki prosto do domu, często zawiesza się je na klamkach od drzwi. Jak się okazuje druk ulotek z menu jest bardzo skuteczny, ponieważ kiedy przychodzi ochota na pizze, zawsze pod ręką znajdzie się ulotka z gotowymi propozycjami na obiad lub przekąskę w czasie oglądania meczu. Można zaobserwować, że wydruk ulotek gastronomicznych rządzi się określonymi zasadami. Format papieru dostosowany jest do rodzaju menu, czyli pizz, które są przedstawione w kolumnach. Dlatego druk ulotek odbywa się na podłużnych, prostokątnych papierach, dzięki temu ulotka jest czytelna.

Aby oferta była zachęcająca powinna…

Aby oferta była zachęcająca powinna zawierać informacje o promocjach oraz „gratisach”. Druk ulotek powinien uwzględniać wszystkie znaczące dla klienta informacje, w tym adres lub numer telefonu, który umożliwia zamówienie pizzy z dostawą do domu. Oferta musi uwzględniać koszt transportu, zwykle powyżej określonej ceny i w danej strefie transport jest darmowy. Pizzerie decydują się na druk ulotek regularnie, średnio raz w tygodniu zlecają ich roznoszenie, dzięki temu klienci są na bieżąco z ofertami pizzerii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>