Współczesny marketing

Napisał dnia 18 października 2018
Gadżety reklamowe
e835b20a2af2053ed95c4518b74d4395e677e0d104b0154497f7c87fa0e9b7_640.jpg

Współczesny marketing dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek wymaga od współczesnego przedsiębiorcy właściwego podejścia do klienta. Reklamowe gadżety, takie jak breloczki, znaczki, przypinki – to właściwa droga do serca klientów. Przedsiębiorcy często o tym zapominają, że najprostsze rozwiązania najczęściej się sprawdzają. Warto czasem sobie przypomnieć, po co to wszystko robimy. To zabawne, jak wielu przedsiębiorców nie dba o właściwy marketing swojej firmy, albo zabiera się do tego od niewłaściwej strony.


http://www.mako-design.pl/znaczki.html

Foto: pixabay.com

To właśnie małe rzeczy gwarantują…

To właśnie małe rzeczy gwarantują naszej firmie sukces i powodzenia. Znaczki firmowe, breloczki firmowe, przypinki i różnego tego typu gadżety poprzez swoją nie nachalność przypominają o istnieniu naszej firmy, a także jej pozycji. Jesteśmy koło Ciebie, jesteśmy w Twoim samochodzie, przy Twoich kluczykach, w Twojej kieszeni. Możesz nas nie zauważać, ale my i tak tu jesteśmy. Nierzucające się w oczy logo naszej firmy utrwala się w głowie naszego klienta, jest z nami już zaprzyjaźniony, ufa nam, przywiązuje się do nas. To prosty mechanizm, który w reklamie wykorzystywany jest od lat.

grawerowanie laserowe w warszawie

Foto: pixabay.com

Wielu przedsiębiorcom jednak najzwyczajniej w świecie szkoda pieniędzy na grawerowanie laserowe, które to pozwoli na wykonanie firmowych gadżetowych, a wolą je wydawać na nieprzyjazne, głośne, niewzbudzające sympatii reklamy radiowe, czy samochodowe. To okropne traktowanie klienta oraz potencjalnego klienta, który pewnie po parokrotnym usłyszeniu komunikatu, że wyrób naszej firmy jest najlepszy, wykrzyczanego histerycznym głosem na ruchliwej ulicy w upalny dzień, raczej nie zajrzy na stronę internetową, w celu zapoznania się z naszą ofertą.

Lepiej zamówić znaczki firmowe albo pinsy na zamówienie, które nasz klient będzie miał zawsze przy sobie, a które będą mu subtelnie przypominać o nas i o naszej firmie, niż być znienawidzonym przez klienta. Grawerowanie laserowe w Warszawie nie jest usługą drogą, a bardzo przydatną. Pamiętajmy, że biznes to nie tylko pieniądze, ale także szacunek, zaufanie i konkretna marka. Takie myślenie na pewno nam się opłaci w przyszłości. Możemy być tego pewni.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>