Wybierz piękne i naturalne szyldy drewniane

Napisał dnia 08 października 2017
Pozostałe

Drewno jest powszechnie stosowanym surowcem do wytwarzania różnego rodzaju produktów używanych zarówno przy aranżacji wnętrz, jak i ozdabiających obszar wokół budynku. Nic więc dziwnego, że znajduje swoje zastosowanie również w przypadku takich produktów, jak szyldy reklamowe.Tego rodzaju szyldy reklamowe, które wykonywane…

Tego rodzaju szyldy reklamowe, które wykonywane są z drewna, można wykorzystać w przypadku tradycyjnej i naturalnej stylistyki budynku. Zwłaszcza ci, którzy chcą podkreślić zaangażowanie w ekologię, a jednocześnie zareklamować swoją firmę, powinni urozmaicić otoczenie budynku właśnie takimi szyldami.

Drewno jest łatwe w obróbce i można w nim wydrążyć piękne ornamenty i różnego formatu napisy. Nierzadko czarowne tło oraz wzory, tworzą już same słoje i sęki. W tego rodzaju szyldach stosuje się różnego gatunku drewno: sosnowe, lub nieco jaśniejsze brzozowe, twarde bukowe lub miękkie świerkowe. Szyld tego rodzaju nadaje wnętrzu specyficzny charakter również dlatego, że każde drewno ma swój charakterystyczny zapach, co jeszcze bardziej podkreśla związek z naturą.

Produkty takie można również dodatkowo zabarwiać farbami lub lakierem, który wzmacnia go i zabezpiecza przed szkodliwymi czynnikami. Tego rodzaju szyldy można wykonać w całości z drewna lub połączyć z dodatkami wytworzonymi z innych surowców, jak szkło czy metal. Np. na drewnianej powierzchni można przymocować napisy wykonane z metalu lub nakleić logo z tworzywa sztucznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>