Wybór materiału na suknię ślubną

Napisał dnia 03 sierpnia 2018
Ślub i wesele
ec37b50f2af61c2ad65a5854e7494593e375e6c818b5144091f7c17aa7e9_640.jpg

Przy sukniach ślubnych najczęściej wybieranym materiałem jest zdecydowanie jedwab. Dzieje się tak dlatego, że cechuje się wyjątkową trwałością oraz elastycznością. Do tego jest naprawdę wytrzymały, a jedwabne nici przecież bardzo często są używane przy tworzeniu zupełnie innych materiałów.


tkaniny materiały sklep internetowy

Foto: pixabay.com

Jeśli chodzi o różnej maści…

Jeśli chodzi o różnej maści spódnice albo welony, to bardzo często są szyte z tiulu. Panuje przekonanie, że panie posiadające wyraźne rysy twarzy, powinny zdecydowanie wybierać sztywne i bardzo szorstkie tkaniny. Panie o okrągłych rysach twarzy z kolei najlepiej jeśli wybiorą różnego typu falbanki i wyjątkowo zwiewne materiały. Przy materiałach, jakie znajdziemy na suknie ślubne Poznań coraz bardziej popularna staje się satyna.

tkaniny materiały sklep internetowy

Foto: pixabay.com

Satyna to jest po prostu ciężki i jednocześnie gładki materiał, który posiada dodatkowo połysk. Istnieje też satyna królewska czyli połączenie jedwabiu i rayonu, czasem także poliestru. Jeśli chodzi o najróżniejsze mieszanki jedwabiu to króluje Mikado. Jest też popularny gruzełkowaty wzór, który nazywany bywa Shantung. Wielu specjalistów zgodnie podkreśla, że podczas ślubu najlepiej sprawdzają się zwiewne tkaniny.

tkaniny materiały sklep internetowy

Foto: pixabay.com

Suknie klasyczne powoli już odchodzą do lamusa, a na ich miejsce pojawiają się coraz to ciekawsze kroje. Suknie klasyczne będą najlepszym rozwiązaniem dla dziewczyny, która posiada chłopięcą sylwetkę. Krój takiej sukni daje nam wrażenie klepsydry, a bardzo często pozbawiona jest tego prosta figura. Kobiety nie zawsze sugerują się swoją budową ciała przy wyborze sukni, a to przecież jest najważniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>