Zajaśnieć w Warszawie

Napisał dnia 09 października 2017
Pozostałe
ef35b70929fc1c2ad65a5854e7454e90e177e0c818b5164492f8c97fa5ea_640.jpg

Miasta pełne świateł, szczególnie w okresie jesiennym i zimowym, zauważymy ile w naszych miastach jest świateł. Nie tylko te regulujące ruch uliczny, ale też różnego rodzaju świetle reklamy i neony w Warszawie i innych miastach Polski sprawiają, że stają się naprawdę przyjazne dla mieszkańców i przyjezdnych.


reklama świetlna warszawa

Foto: pixabay.com

Żeby zaistnieć w świadomości przechodniów należałoby…

Żeby zaistnieć w świadomości przechodniów należałoby zadbać o odpowiednią widoczność szyldu lub reklamy z logo własnej firmy. Stąd duże zapotrzebowanie na reklamę świetlną w Warszawie. Dobrze zaprojektowany i umieszczony w odpowiednim miejscu ruchliwej arterii neon potrafi przynieść nieoczekiwanie pozytywny skutek. Ludzie zaczną go utożsamiać z miejscem, a wielu z nich na stale zapamięta, o czym mówi reklama.

reklama świetlna warszawa

Foto: pixabay.com

Można się zastanawiać, czy są jakieś zasady podczas tworzenia projektów reklam świetlnych w Warszawie. Czy preferowane są kolorowe loga, czy raczej stawia się na eksponowanie zdjęć produktów lub sloganów marketingowych. Istotne jest też, czy zamieszczenie takiej reklamy świetlnej w postaci neonu lub podświetlanego baneru na budynku nie trzeba uzgadniać z jakimiś organami zarządzającymi daną nieruchomością.

Sporo się ostatnio mówiło o wizualnej stronie naszych miast i konieczności kontrolowania powierzchni reklamowych i ich treści. Trudno powiedzieć, w jakim stopniu zmieniło się podejście władz miasta do reklam świetlnych lub banerów wielkopowierzchniowych. Z pewnością domy mediowe i agencje reklamowe znają ustalenia dla danej lokalizacji i umieją dostosować się do obowiązujących rozporządzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>