Żaluzje fasadowe, estetyka i użyteczność w jednym

Napisał dnia 30 stycznia 2018
Artykuły do domu
e834b70720f21c2ad65a5854e7454e90e177e0c818b516439df2c97aa0ed_640.jpg

W jaki sposób można ograniczyć ilość wpadającego z zewnątrz do pomieszczenia słońca. Jak zabezpieczyć mieszkanie lub biuro przed nadmiernym ogrzewaniem w wyniku ekspozycji na promienie słoneczne. Tradycyjnie stosowane do tej pory metody, w postaci firan i zasłon, odchodzą do lamusa.Mała efektywność takiego rozwiązania, konieczność ciągłej…

Mała efektywność takiego rozwiązania, konieczność ciągłej konserwacji, prania, trudności w operowaniu takimi zabezpieczeniami praktycznie wykluczają je z palety środków, po które współczesny użytkownik jest skłonny sięgać. Jakie są alternatywne propozycje. Przede wszystkim żaluzje fasadowe. Na szczęście wszędzie tam, gdzie pojawia się problem, znajduje się też skuteczna metoda jego rozwiązania. Żaluzje fasadowe to konstrukcje składające się z lameli, czyli rozmaitych rozmiarów i kształtów listewek osadzonych w prowadnicach bocznych.

Całość konstrukcji jest stabilna i zapewnia swobodne operowanie kątem ustawienia lameli w stosunku do promieni słonecznych. Żaluzje fasadowe są również estetycznym elementem wykończenia elewacji budynku. Produkowane są w różnych odmianach kolorystycznych, co zapewnia możliwość zastosowania ich w każdym budynku oraz osiągnięcie zamierzonego efektu wizualnego, np.

Galeria

żaluzje drewniane warszawa

Foto: pixabay.com

nadanie elewacji nowoczesnego charakteru. W zależności od warunków technicznych oraz preferencji użytkownika, żaluzje fasadowe są wyposażone w wybrany system napędu i sterowania, dający całkowitą swobodę korzystania z urządzenia. Zapewniają odpowiednie dla użytkownika zaciemnienie w pomieszczeniu, dają też niezbędne poczucie intymności.

Więcej informacji o żaluzje antywłamaniowe zewnętrzne znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>